Astor: Blade of the Monolith Torrent | Oyun Point

Astor: Blade of the Monolith Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,545
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Astor: Monolith’in Kılıcı Torrent Oyun


Astor: Blade of the Monolith Torrent torrent oyun


Astor: Monolitin Kılıcı Torrent İndirMonolith: Requiem of the Ancients hızlı tempolu bir aksiyon rol yapma oyunudur. Kolombiyalı bağımsız ekip C2 Game Studios tarafından geliştirildi ve Versus Evil tarafından yayınlandı.

Monolith: Requiem of the Ancients, karanlık güçler tarafından tehdit edilen fantastik bir dünya olan Gliza’da geçmektedir. Oyunun kahramanı Astor, dünyanın geçmişinin sırlarını ortaya çıkarmak, eski sakinlerinin ortadan kayboluşunun gizemini çözmek ve ülkeyi kurtarmanın bir yolunu bulmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkıyor.

Monolith: Requiem of the Ancients bir üçüncü şahıs oyunudur. Oyunun aksiyonu çeşitli yerlerde – güzel açık alanlarda, gizemli kalıntılarda ve antik tapınaklarda – ortaya çıkıyor. Astor, erişilemeyen yerlere ulaşmasını ve değerli ipuçları elde etmesini sağlayan ruhlar alemine taşınabilir.


Yol boyunca birçok rakiple yüzleşmek zorunda kalacak: hem sıradan düşmanlar hem de güçlü patronlar. Savaş hızlı tempolu, sürekli hareket, kaçma, karşı saldırı ve hareketleri renkli kombolar halinde birleştirmeyi gerektiriyor. Emrimizde birçok farklı türde yakın dövüş ve menzilli silah (bir kombo ortasında bile istediğimiz zaman bunlar arasında geçiş yapabiliriz) ve savaş becerileri vardır.


Bunların en güçlüsü, Astor’un silahları, araçları, dikkat dağıtıcıları, kalkanları ve müttefikleri somutlaştırdığı gizemli bir enerji olan Runik Sürü. Aynı zamanda güçlü bitirici hareketler yapmasını da sağlıyor.


Oyunda ilerledikçe, kahramanı geliştirmek için kullanılan küreler kazanıyoruz. Zamanla, daha zor sorunları çözmemizi sağlayan yeni becerilerin ve komboların kilidini açıyoruz.

Monolith: Requiem of the Ancients renkli, karikatürize bir görsel tasarıma sahip. Oyun Unreal Engine 4 tarafından desteklenmektedir.Astor: Blade of the Monolith Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Astor: Monolith’in Kılıcı Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt