Bandle Tale: A League of Legends Story Torrent | Oyun Point

Bandle Tale: A League of Legends Story Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,537
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Bandle Tale: Bir League of Legends Hikayesi Torrent Oyun


Bandle Tale: A League of Legends Story Torrent torrent oyun


Bandle Tale: Bir League of Legends Hikayesi Torrent İndirBandle Tale: A League of Legends Story, Graveyard Keeper ve Punch Club ile de tanınan Lazy Bear Games’in bir RPG oyunudur. Riot Games’in League of Legends evreninde geçen diğer yazarların oyunlarını yayınladığı Riot Forge girişiminin bir parçasıdır.


Bandle Masalı: Bir League of Legends Hikâyesi, League of Legends evreninde, Bandle City’de geçiyor. Yarnville’de yaşayan ve 101 yıllık çıraklığını tamamladıktan sonra adanın büyülü portallarının ardında neler olduğunu görmeyi hayal eden utangaç bir yordle olarak oynuyoruz. Bir parti sırasında portallar çöküyor ve her şey kaosa sürükleniyor. Portalları yeniden inşa etmek ve Bandle Şehri’ni yeniden birleştirmek kahramanımıza kalmıştır.


Bandle Tale: A League of Legends Story izometrik bir oyundur. Oyuncu güzel yerlerde seyahat etmek, NPC’lerle tanışmak ve görevleri tamamlamak zorunda kalacak. Oyun, gerekli kaynakları topladıktan sonra birçok farklı öğe oluşturmanıza olanak tanıyan kapsamlı bir işçilik sistemine sahiptir. Ayrıca bir yere yerleşebilir ve kendimizi çiftçiliğe, yemek pişirmeye ve ziyaretçilere hizmet etmeye adayabiliriz. Ayrıca Bandle Şehri sakinleri için festivaller düzenleyebilir ve balıkçılık gibi birçok farklı mini oyun oynayabiliriz.


Bandle Tale: Bir League of Legends Hikayesi renkli, göz alıcı, piksel sanat görsellerine sahiptir.Bandle Tale: A League of Legends Story Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Bandle Tale: Bir League of Legends Hikayesi Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt