Blockbuster Inc. Torrent | Oyun Point

Blockbuster Inc. Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,392
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Blockbuster A.Ş. Torrent Oyun


Blockbuster Inc. Torrent torrent oyun


Blockbuster A.Ş. Torrent İndirBlockbuster Inc. – kendi film stüdyonuzu yönetmenizi sağlayan bir strateji simülatörüdür. Oyun, Atina’dan bağımsız bir Yunan stüdyosu olan Super Sly Fox tarafından geliştirilmiştir ve onların ilk projesidir.

Blockbuster Inc. oyununda bir film stüdyosu işletmekle ilgili tüm konular bizim omuzlarımızda. Yeni binaların inşası, genişletmeler ve dekor değişikliklerinin yanı sıra çalışma saatlerinin belirlenmesinden bütçelerin yönetilmesine (diğer şirketlerden hisse satın almak veya yeni girişimler için kredi almak gibi) ve pazarlama ile ilgili konulara kadar tipik iş konularını ele alıyoruz.


Elbette bir stüdyo kâr etmek ve sürekli büyümek istiyorsa yeni filmler üzerinde çalışmalıdır. Onların ihtiyaçları için senaryo hazırlar, oyuncuları seçer, kostümlerine karar verir ve diğer çalışanları işe alırız. Bir film çekilmeye başlandığında, kamera hareketlerine karar verebilir veya oyunculara talimatlar ve tavsiyeler verebiliriz. Çekimler tamamlandıktan sonra kurgu veya ses efektleriyle ilgilenebiliriz.


Oyuncularla çalışırken sadece onları işe almanın maliyetine değil, aynı zamanda kişiliklerine, tercihlerine ve bizimle çalışmayı kabul etmeleri için yerine getirmeleri gereken şartlara da dikkat etmemiz gerekir. Sadece film endüstrisindeki büyük isimleri değil, aynı zamanda önlerinde en iyi günleri olan yükselen yıldızları da hedeflemeye değer.


Oyunculuk yaparken, modadan teknolojiye ve izleyici tercihlerine kadar hemen her şeyin zaman içinde değiştiğini unutmamak da önemlidir. Ayrıca stüdyomuz da çeşitli rastlantısal ve tarihi olaylardan etkileniyor.

Blockbuster Inc.’in grafik tasarımı karikatürize, hafif karikatürize bir tarzda.Blockbuster Inc. Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Blockbuster A.Ş. Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt