Braid Anniversary Edition Torrent | Oyun Point

Braid Anniversary Edition Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,397
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Braid Yıldönümü Sürümü Torrent Oyun


Braid Anniversary Edition Torrent torrent oyun


Braid Anniversary Edition Torrent İndirBraid Anniversary Edition, ilk olarak 2008 yılında Xbox 360 için piyasaya sürülen platform bulmaca oyunu Braid’in görsel-işitsel olarak güncellenmiş bir sürümüdür. Jonathan Blow tarafından kurulan bağımsız stüdyo Thekel, oyunun yeniden düzenlenmesinden sorumludur. Bu ekip ayrıca, zamanında zamanı manipüle etme konusundaki gelişmiş yeteneği ile türün diğer temsilcileri arasında öne çıkan ödüllü orijinali ve mantıksal unsurlara sahip birinci şahıs bir macera oyunu olan The Witness’ı da yarattı.

Braid Anniversary Edition’ın kahramanı, evi diğer fantezi dünyalarına açılan portallarla dolu olan Tim adında bir çocuktur. Gizemli bir canavar tarafından kaçırılan bir prensesi bulmak ve kurtarmak için engellerle dolu bir maceraya atılıyor.


Oyunda önemli bir rol oynayan hikaye, çoğunlukla statik metin panelleri aracılığıyla anlatılıyor.

Braid Anniversary Edition’ın oyun mekanikleri 2008 orijinaline göre değişmemiştir. Hala mantıksal düşünme gerektiren çevresel bulmacalara sahip aynı klasik platform oyunudur ve bu sırada zamanı buna göre manipüle etmeniz gerekecektir. Bu, engellerden kaçınmak ve sonunda seviyeyi tamamlamak için gereklidir. Yeniden düzenleme herhangi bir yeni mekanik veya aşama getirmiyor.


Braid Anniversary Edition’daki seviyeler tipik 2D platform oyunları tarzında inşa edilmiştir. Daha yüksek platformlara atlamanız, bulmaca öğelerini toplamanız, düşmanları yok etmeniz ve yerden çıkan ateş tuzaklarından veya sivri uçlardan kaçınmanız gerekecek.


Oyunun ana cazibesi zamanı manipüle etme yeteneğidir. Ziyaret edilen her dünya bu açıdan biraz farklı yasalara sahiptir. Değişiklik yapmanın en klasik yolu, daha önce yapılmış olan eylemleri iptal etmektir. Bu, kontrol edilen karakteri hayata döndürmenize veya başarısız bir atlayışı tekrarlamanıza olanak tanır. İlginç bir şekilde, zamanı tersine çevirmek kısa bir süre için olmak zorunda değildir.


Oyuncu, tercihlerine bağlı olarak belirli bir seviyenin başlangıç alanına bile geri dönebilir. Zaman yolculuğuyla ilgili yenilikler arasında, diğerlerinin yanı sıra, bu değişikliklere tabi olmayan büyülü öğelerle etkileşim de yer alıyor. Oyuncu, bulmacaları başarıyla çözmek için bu öğeleri ustalıkla kullanmalıdır.


Ayrıca, hareketsizliğin zaman akışını otomatik olarak durdurduğu bölgeler veya paralel olarak iki farklı boyutta kalmanın mümkün olduğu konumlardan da bahsetmeye değer.

Braid Anniversary Edition’ın grafik tasarımı orijinalinden daha da yüksek bir seviyede. Suluboya tekniğiyle çizilmiş gibi görünen karakteristik, ayırt edici arka plan tasarımını korumuşlar. Grafikler daha ayrıntılı hale geldi ve her ayrıntı, hoş olmayan bulanıklık efekti olmadan 4K’da bile görülebiliyor.


Oyunun remastered sürümü daha yüksek çözünürlükleri destekliyor ve David Hellman tarafından yeniden çizilen seviyelerin yanı sıra yepyeni ve daha akıcı karakter animasyonları sunuyor. Ses kalitesi de iyileştirildi ve Danimarkalı besteci Martin Stig Andersen (Control ve Limbo film müziklerinin yaratıcısı) ve Hans Christian Kock (Bedrag ve Friheden gibi serilerin seslerinden sorumlu) tarafından kaydedilen müziklerin yeni miksleri ve çeşitleri eklendi.


Oyun ayrıca Braid’in eski ve yeni versiyonları arasında geçiş yapabilme özelliğinin yanı sıra yapımcının sadece kendi çalışması üzerinde çalışmaktan bahsetmekle kalmayıp aynı zamanda programlama ve video oyunu tasarımı konularına da değindiği genişletilmiş bir geliştirici yorumunu da etkinleştiriyor.Braid Anniversary Edition Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Braid Anniversary Edition Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt