C.A.R.D.S. RPG: The Misty Battlefield Torrent | Oyun Point

C.A.R.D.S. RPG: The Misty Battlefield Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,508
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


C.A.R.R.D.S. RPG: Puslu Savaş Alanı Torrent Oyun


C.A.R.D.S. RPG: The Misty Battlefield Torrent torrent oyun


C.A.R.D.S. RPG: Puslu Savaş Alanı Torrent İndirC.A.R.R.D.S. RPG: The Misty Battlefield bir kart oyunu ile jRPG arasında bir şeydir. Labyrinth of Zangetsu, Adventure Academia: The Fractured Continent ve Octopath Traveler II gibi oyunlarla tanınan Acquire tarafından geliştirilmiştir.

C.A.R.D.S. RPG: The Misty Battlefield fantastik bir evrende geçmektedir. Oyunun konusu, 17 krallık arasındaki devasa bir çatışma olan Yüz Yıl Savaşları’na dayanıyor. Uçan bir sürüngen ile cesur bir insanın birleştirilmesiyle yaratılan bir kimera olan ejderha ortaya çıktığında dengeler değişti. Ejderhayı kontrol eden Fahftania krallığının durmaya niyeti yoktur, güçlü Hellmuth örgütü ile güçlerini birleştirerek tüm krallığı ele geçirmek için giderek daha fazla kimera yaratır.


Oyunun ana karakteri, Clausewitz’in taburundan bir izci olan Seth Arden, Fahftania’nın planlarını öğrenir ve uzun ve tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Düşmanlarının planlarını bozmalı ve onlar tüm dünyayı fethetmeden önce barbarca deneylerine son vermelidir.

Rol yapma oyunu C.A.R.D.S.: The Misty Battlefield yukarıdan aşağıya bir bakış açısı kullanır. Seth ve ekibini kontrol eden oyuncu, geniş sisli bir haritada seyahat ederek yavaş yavaş dünyanın sırlarını açığa çıkarır, faydalı eşyalar bulur ve düşmanları keşfeder. Oyunda ve ana görev dizisinde ilerledikçe, hem düşman hem de potansiyel müttefik olan birçok unutulmaz karakterle tanışıyoruz.


Savaşlar oyunda önemli bir rol oynamaktadır. Savaşlar sıra tabanlıdır, özel arenalarda gerçekleşir, kamera onları yandan gösterir. Savaş başlamadan önce birimlerimizi düzenleyebiliyoruz ve savaş sırasında saldırılara, yeteneklere ve hareketlere karşılık gelen kartları oynuyoruz. Her zamanki düşmanlara ek olarak, güçlü patronlarla da karşılaşacağız. Tüm düşmanların, başarılı olmak için keşfetmemiz ve kullanmamız gereken benzersiz güçlü ve zayıf yönleri vardır.


Oyunda ilerledikçe destemizi yeni kartlarla doldurur ve onları geliştiririz. Ayrıca giderek daha güçlü ekipmanlar topluyoruz. Tüm bunlar, Fahftania ve Hellmuth Tugayı topraklarına daha da derinlemesine nüfuz etmemizi sağlıyor.C.A.R.D.S. RPG: The Misty Battlefield Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


C.A.R.D.S. RPG: Puslu Savaş Alanı Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt