Capes Torrent | Oyun Point

Capes Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,508
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Pelerinler Torrent Oyun


Capes Torrent torrent oyun


Pelerinler Torrent İndirCapes, süper kahramanlardan oluşan bir ekibi savaşa götürmemiz gereken RPG unsurları içeren sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Bağımsız stüdyo Spitfire Interactive tarafından geliştirilmiş ve Daedalic Entertainment tarafından yayınlanmıştır.

Capes’in aksiyonu, süper kötülerin süper kahramanları yenmeyi ve hedeflerine ulaşmayı başardığı fantastik bir dünyada gerçekleşir. Yirmi yıl boyunca, distopik bir şehir yaratırlar ve doğaüstü yeteneklerin kullanımını yasaklayan kendi yasalarını getirirler. Ancak, bir grup yerel süper kahraman bir direniş hareketi oluşturmaya ve kötülerle bir kez daha yüzleşmeye karar verdiğinden her şey henüz kaybolmamıştır.

Capes’in oynanışı yukarıdan aşağıya bir perspektiften gösterilmektedir. Oyun, hem hikaye tabanlı hem de devriye tabanlı görevleri tamamlamak etrafında dönüyor. Yalnızca hikayeye odaklanmak ya da yan ve isteğe bağlı görevlere zaman ayırmak oyuncunun kararına bağlıdır.


Oyun sırasında oyuncu dört süper kahramandan oluşan bir ekibi yönetir. Her birinin kendine özgü yetenekleri, güçlü ve zayıf yönleri ve müttefikleriyle birlikte kullanabilecekleri takım becerileri vardır. Görevler sırasında, kahramanlar genellikle çeşitli kötü adamlarla yüzleşmelidir. Savaş sıra tabanlıdır, başarı için her karakterin avantajlarını ustaca kullanmanız, onları savaş alanına doğru bir şekilde yerleştirmeniz, taktiksel olarak düşünmeniz ve sürekli değişen duruma uyum sağlamanız gerekir.


Oyunda ilerlerken, yeni kahramanların kilidini açabilir ve yeteneklerini kademeli olarak genişletebiliriz. Zamanla, yeni becerilerin ve yükseltmelerin kilidini açarak kahramanlarımızı geliştirebiliriz. Ayrıca belirli bir karakterin büyümesini, onun için hazırlanan görevleri tamamlayarak hızlandırabiliriz.

Capes’in görsel tasarımı arzulanan hiçbir şeyi bırakmıyor. Oyunun sanat tarzı renkli ve karikatürize (özellikle karakter portreleri).Capes Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Capes Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt