Chornobyl Liquidators Torrent | Oyun Point

Chornobyl Liquidators Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,392
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Chornobyl Liquidators Torrent Oyun


Chornobyl Liquidators Torrent torrent oyun


Chornobyl Liquidators Torrent İndir1986’da Çernobil nükleer santralinde meydana gelen nükleer reaktör patlamasının sonuçlarıyla uğraşan personelin çalışmalarını gösteren bir FPP simülatörü. Chornobyl Liquidators’da radyasyon seviyelerini izlememiz, yangınlarla mücadele etmemiz, zor seçimler yapmamız ve komplonun yeni unsurlarını yavaş yavaş ortaya çıkarmamız gerekecek.

Chornobyl Liquidators, görevimizin Çernobil nükleer enerji santrali felaketinin ardından yaşananlarla başa çıkmak olduğu bir simülasyon oyunudur. Bu kapalı alan oyunu, 1986’daki patlamadan sonra kullanılan radyasyon azaltma, yangınla mücadele ve diğer karşı önlemlere gerçekçi bir bakış atıyor. STALKER serisinden bilinenler gibi herhangi bir bilimkurgu öğesi içermiyor.

Oyunda tasfiye memurları olarak hareket ediyoruz – bu terim, görevi Çernobil felaketinin sonuçlarını ortadan kaldırmak olan insanlara (sivil ve askeri) atıfta bulunmak için kullanıldı. Bu hem kaza yerinde hem de yakındaki Pripyat şehrinde doğrudan eylemler için geçerlidir. Ayrıca hükümet sırlarını ortaya çıkarabilecek ve birçok ahlaki ikilemle yüzleşebileceğiz.

Chornobyl Liquidators, radyoaktif kirlenme kontrol ekibinin bir parçası olan insanlar olarak oynadığımız birinci şahıs görünümlü bir oyundur. Oyun boyunca, reaktörün yakınında çalışmakla görevli çeşitli personelin rollerini üstleniyoruz. Yangınları söndürmek veya radyasyonu temizlemek için özel yangın söndürme ekipmanlarını kullanıyor ve araçları sürüyoruz. Elimizde harita ile kompleksin su basmış koridorlarında seyahat ediyor ve levyelerle kapıları kırarak kilitli ofis alanlarına giriyoruz.


Oyunda ayrıca güvenlik sorunlarının dikte ettiği zor kararlar da var – radyoaktif toz yayma riskini azaltmak için insanların yerlerini değiştirmek ve hayvanları avlamakla yüzleşmek zorunda kalacağız. Chornobyl Liquidators’da hükümetin iradesini körü körüne takip edebilir veya aldığımız emirleri sorgulayabiliriz. Birbirini izleyen her görevde, reaktör patlamasıyla ilgili daha fazla sır öğreneceğiz. Komployu ortaya çıkarabilecek ve patlamanın yarattığı gerçek tehdidin boyutunu öğrenebileceğiz.Chornobyl Liquidators Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Chornobyl Liquidators Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt