Consortium Remastered Torrent | Oyun Point

Consortium Remastered Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,392
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Consortium Remastered Torrent Oyun


Consortium Remastered Torrent torrent oyun


Consortium Remastered Torrent İndirConsortium: Remastered, bilim kurgu suç gerilimi atmosferinde geçen FPS ve RPG unsurlarını birleştiren sürükleyici bir simülasyon oyunu olan Consortium’un güncellenmiş bir versiyonudur. Geliştirme, orijinal oyunun yazarları olan Kanadalı stüdyo Interdimensional Games tarafından gerçekleştirilmiştir.

Consortium: Remastered’ın aksiyonu, insanlığın en büyük sorunlarını resmen bitirdiği 2042’nin alternatif dünyasında geçiyor. Oyun ilerledikçe, Bishop Sixx olarak oynuyoruz, adı geçen Konsorsiyum’un bir ajanı ve C-3800-D uçak gemisi Zenlil’in yarı zamanlı mürettebat üyesi. Gemide bir cinayet işlendiğinde, kahramanımız araştırmaya başlar ve komplonun izini sürerek kendisini en güçlü kalibrede bir entrikanın içine çekilmiş bulur.


Verdiğimiz kararlar hem soruşturmanın gidişatını hem de kendi geleceğini büyük ölçüde belirleyecektir. İlginç bir şekilde, oyun, oyuncuların orijinal oyundaki eylemlerine ilişkin geri bildirimlerin analiz edilmesine dayanarak hazırlanan tamamen yeni bir sona sahip oldu.

Consortium: Remastered’da aksiyonu birinci şahıs bakış açısından (FPP) izliyoruz. Oyun sırasında geminin etrafında dolaşıyor ve her biri kendi kişiliğine sahip mürettebat üyeleriyle konuşuyoruz. İlerledikçe, yavaş yavaş onlar hakkında daha fazla şey öğreniyor, ilişkilerini ve araştırdığımız vakayla olası bağlantılarını öğreniyoruz.


Bu ortam çoğu zaman bizi olay örgüsünün gidişatını etkileyecek zor kararlar almaya zorluyor. Buna ek olarak, karşılaştığımız sorunlar iki şekilde çözülebilir, bunlardan ilki tamamen diplomasiye ve araştırma yeteneklerimize güvenmektir. Oyunda, kendi sesimizi kullanarak diyalog sorularını seçmemizi sağlayan isteğe bağlı bir SES sistemi bulunmaktadır.


Sorunları çözmenin ikinci yolu ise güç kullanmak. Oyun emrimize çok çeşitli ateşli silahlar, zırhlar ve çeşitli güçlendiriciler sunarken, Zenlila’nın düşman mürettebat üyeleri davranışlarını savaş alanındaki eylemlerimize göre ayarlıyor, dikkatli davranıyor ve çeşitli taktik manevralar kullanmaya çalışıyor. Oyun sadece açık çatışmalara girmemize değil, aynı zamanda sessizce hareket etmemize, düşmanların arkasına gizlenmemize ve onları sürpriz bir şekilde ortadan kaldırmamıza da izin veriyor.


“Savaşmayı” seven oyuncular için, farklı senaryolarda elinizi deneyebileceğiniz özel bir VT (sanal eğitmen) modu var. Buna ek olarak, dahili seviye editörü ile kendi mücadelelerinizi ekleyebilir ve bunları toplulukla paylaşabilirsiniz. Oyunun evrenine dalmak isteyenler, yaklaşık 250 belgeden (örneğin görev raporları, haber makaleleri ve bloglar) oluşan kapsamlı bir veritabanına göz atabilirler. Ek olarak “Zenlil’in Savunması” adlı mini oyun da oyuna eklendi.

Orijinaliyle karşılaştırıldığında, Consortium: Remastered, yeni bir motora geçilmesi sayesinde biraz daha gelişmiş grafiklere (aynı çizgi film tarzında olsa da) sahiptir.Consortium Remastered Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Consortium Remastered Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt