Corpse Keeper Torrent | Oyun Point

Corpse Keeper Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,392
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Ceset Bekçisi Torrent Oyun


Corpse Keeper Torrent torrent oyun


Corpse Keeper Torrent İndirDeath Cathedral, Dark Souls tarzında bir yan kaydırma oyunudur. Oyun Melancholia Studio ekibi tarafından geliştirildi ve Thermite Games tarafından yayınlandı.


Death Cathedral’de kendimizi karanlık bir fantezi evreninde buluyoruz. Görevimiz, katedralde gizlenen kötülüğe karşı koyabilecek ölümsüz savaşçılardan oluşan bir ordu yaratmaktır. Görevi tamamlamak için sadece on beş günümüzün olması durumu daha da karmaşık hale getiriyor.


Ölüm Katedrali’nde yazarlar bize görünüş, meslek ve dövüş tarzı bakımından farklılık gösteren 40’tan fazla karakter sunuyor. Bunların arasında bir veba doktoru, bir mezar akıncısı, kılıç kullanan bir şövalye, bir suikastçı veya bir haydut bulabilirsiniz. Kahramanlar sadece kara büyü ile bir arada tutulan yeniden canlandırılmış kalıntılar olduğundan, her biri yavaş yavaş dejenere olur. Vücutta ne kadar çok zaman geçirirsek, dejenerasyon o kadar hızlı gerçekleşir. Üstelik bu süreç durdurulamıyor, sadece özel koruyucularla yavaşlatılabiliyor. Bu nedenle, yeniden doğmayı bekleyen yeni bedenler yaratmak için bize hizmet edecek, yenilmiş rakiplerin vücut parçalarını sürekli olarak aramalıyız.


Altı geniş ve kasvetli yeri ziyaret etmemiz gerekecek. Onları keşfederken tetikte olmalıyız, çünkü yolumuzda sık sık çeşitli rakiplerle karşılaşıyoruz. Düellolar dövüş oyunlarındaki savaşlara benziyor ve ruh benzeri türün karakteristik yasaları tarafından yönetiliyor. Başarının anahtarı, savunmalarındaki boşlukları aramak için rakiplerinizin hareketlerini yakından takip etmek, saldırıları engellemek, atlatmak ve yıldırım hızında karşı saldırılar yapmaktır.


Keşfettikçe, sadece uzuvlar değil, aynı zamanda savaşçılarımıza çeşitli istatistik bonuslarının yanı sıra çeşitli savaş becerileri sağlayan giderek daha gelişmiş ekipmanlar da kazanıyoruz. Zaman zaman yolumuzun üzerinde dost (ya da sadece öyle görünen) karakterlerle de karşılaşıyoruz.


Death Cathedral’in grafik tasarımı, türün en iyi temsilcilerinden alıştığımızdan çok farklı olmayan kasvetli bir tarzda.Corpse Keeper Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Corpse Keeper Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt