Cozy Caravan Torrent | Oyun Point

Cozy Caravan Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,508
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Rahat Karavan Torrent Oyun


Cozy Caravan Torrent torrent oyun


Rahat Karavan Torrent İndirCozy Caravan, antropomorfik (ama sadece değil) canavar benzeri yaratıkların yaşadığı fantastik bir dünyada gezgin bir tüccarın hayatına dalmamızı sağlayan bir macera oyunudur. Oyun, daha önce Satellite Reign ve Windbound gibi projeleri yayınlayan Avustralya’dan bağımsız 5 Lives Studios ekibi tarafından geliştirildi.

Cozy Caravan’da olup bitenleri kuş bakışı izliyoruz. Bir karakter yarattıktan sonra tek yapmamız gereken sadık yol arkadaşımız Bubba ile güçlerimizi birleştirmek ve heyecan verici bir yolculuğa çıkmak.


Oyun dünyasında (büyük bir böceğe benzeyen bir yaratık tarafından çekilen) bir vagonda seyahat ederken, öncelikle kaynak toplamakla meşgulüz. Elde edilen kaynaklar, çeşitli mallar üretebileceğimiz ve çeşitli mini oyunlarda elimizi deneyebileceğimiz işçilik için yararlı olacaktır. Arabayı değerli eşyalarla doldurduktan sonra tek yapmamız gereken yol boyunca geçtiğimiz kasabalardan birinde durmak, gezici dükkanımızı açmak ve müşterilerle ticaret yapmak.


Ancak hepsi bu kadar değil, çünkü oyun ziyaret edilen yerlerin sakinleriyle tanışmamıza, onlar için görevleri yerine getirmemize ve sorunlarını çözmelerine yardımcı olmamıza izin veriyor. Buna ek olarak, onlarla boş zaman geçirebilir ve ördekleri serbest bırakmak gibi çeşitli etkinliklere ayırabiliriz. Bu şekilde, her zaman bir yerde veya başka bir yerde hoş karşılanacağımız için yakın bağlar kurarız.

Cosy Caravan oyununun grafik tasarımı çizgi film tarzındadır.Cozy Caravan Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Rahat Karavan Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt