Crown Wars: The Black Prince Torrent | Oyun Point

Crown Wars: The Black Prince Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,387
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Taç Savaşları: Kara Prens Torrent Oyun


Crown Wars: The Black Prince Torrent torrent oyun


Taç Savaşları: Kara Prens Torrent İndirCrown Wars: The Black Prince, RPG unsurları içeren sıra tabanlı bir strateji oyunudur. The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos oyunu ile de tanınan Artefacts stüdyosu tarafından geliştirilmiştir. Oyunun yayıncısı Nacon’dur.


Crown Wars: The Black Prince, on dördüncü ve on beşinci yüzyıllarda İngiltere ve Fransa arasında yaşanan Yüz Yıl Savaşları sırasında geçiyor. Neredeyse yirmi yıl süren çatışmaların ardından 1356’da Avrupa başka bir felaketle yüzleşmek zorunda kalır – tüm şehirleri yok eden bir veba. Ve bu yetmezmiş gibi, gölgelerde gizlice gücü ele geçiren ve savaşı kendi amaçları için kullanan şeytani bir tarikat gizleniyor. Oyun karakterimiz, savaş alanında zafer arayan soylu bir ailenin reisidir. Henüz hangi kötülükle karşılaşacaklarını bilmiyorlar….


Crown Wars: The Black Prince yukarıdan aşağıya bir bakış açısı kullanır. Oyuncunun kalesi, oyun ilerledikçe genişletilebilen karargahı olarak hizmet vermektedir. İçeride askerler işe alınmalı, eğitilmeli ve donatılmalıdır.


Büyük ve gelişmiş bir ordu sadece sahip olduğumuz toprakların savunması için önemli değildir. Savaşçılarımız, Avrupa’yı kasıp kavuran kötülüğün kaynağına ulaşmaya çalışacağımız maceralarımızda bize yardımcı olacaklar. Savaş sıra tabanlıdır, takımların doğru konumlandırılmasını ve güçlerinin kullanılmasını gerektirir.


Ayrıca diplomasi de yapmalıyız; diğer ailelerle ittifaklar kurmak görevimizi kolaylaştırabilir.


Crown Wars: The Black Prince, sessiz, pastel bir renk düzeni kullanarak iyi bir görsel tasarıma sahiptir.Crown Wars: The Black Prince Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Taç Savaşları: Kara Prens Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt