Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – Sweep the Board! Torrent | Oyun Point

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – Sweep the Board! Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,508
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – Tahtayı Süpür! Torrent Oyun


Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Sweep the Board! Torrent torrent oyun


Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – Tahtayı Süpür! Torrent İndirDemon Slayer: Kimetsu no Yaiba – Sweep the Board! oyununda oyuncular, masa oyunu olarak tasarlanmış dinamik bir dünyayı keşfedecekler. Her tahta, Fujikasane Dağı ve Asakusa da dahil olmak üzere Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba animesinden unutulmaz yerler içeriyor. Günün saati gündüzden geceye değiştikçe, her tahtanın alanı da değişir ve bir sonraki hamlelerini planlayan oyuncular için yeni olaylar ve fırsatlar ortaya çıkar.


Tanjiro Kamado, Zenica Agatsuma, Inosuke Hashibiru ve Nine Hashira gibi favori karakterlerinizden birini seçerek yerel veya çevrimiçi olarak heyecan verici dört oyunculu çok oyunculu savaşlara katılın. Nezuko Kamado da yardımcı karakter olarak eğlenceye katılacak.


Çeşitli heyecan verici mini oyunları tamamlayın, tanıdık karakterlerle tanışın, geceleri gizlenen tehlikeli iblisleri birlikte alt edin ve en güçlü iblis avcısı olmak için çabalayın!Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Sweep the Board! Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


İblis Avcısı: Kimetsu no Yaiba – Tahtayı Süpür! Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt