Die by the Blade Torrent | Oyun Point

Die by the Blade Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,508
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Bıçakla Öl Torrent Oyun


Die by the Blade Torrent torrent oyun


Bıçakla Ölmek Torrent İndirDie by the Blade, tek bir darbeyle öldüğümüz, yüksek zorluk seviyesine sahip bire bir arcade dövüş oyunudur. Bağımsız stüdyo Triple Hill Interactive, aynı zamanda uzay strateji oyunu Underflow üzerinde çalışarak oyundan sorumlu.


Die by the Blade, diğer dövüş oyunlarının aksine, yaşam puanlarını gösteren bir ölçek görmediğimiz bir oyundur, çünkü burada hayati bir noktaya yapılan her vuruş ölümcüldür. Bu, türe yeni bir yaklaşım değil, örneğin yaratıcılara ilham veren ikonik Bushido Blade’de zaten kullanılmıştı. Bununla birlikte, savaşa bu yaklaşım onu çok daha taktiksel hale getiriyor, çünkü doğru zamanda bıçağı ustaca eşleştirmek ve kaçınmak için düşmanın hareketlerini algılamamızı gerektiriyor.


Çatışmaların dinamikleri ve karmaşıklığı çeşitli faktörlere bağlı olarak değişir. Bir savaşın başlangıcında, ihtiyaçlarımıza ve angajman yeteneğimize bağlı olarak kaç turdan oluşacağını seçiyoruz. Ayrıca oyunda bulunan 10 karakterden birini ve taşıyacağı silahı da seçiyoruz, çünkü Die by the Blade’de karakterler varsayılan silahı değil, bizim seçtiğimiz silahı kullanarak savaşıyor. Bunlar tipik Asya silahlarıdır ve katana, naginata, chokuto, yari veya wakizashi içerir. Her silah farklıdır ve kendi avantajları ve dezavantajları vardır. Bazıları daha geniş bir menzile sahiptir, ancak karakterlerin hızı ve çevikliği pahasına diğerleri çok hızlı vuruşlara izin veren ancak düşmana yakınlık gerektiren kısa ve hafif bıçaklardır, ancak aynı zamanda her bakımdan ortalamadır.


Oyun ayrıca kahramanlarımızı diğerlerinden ayırmak için çok sayıda öğenin görünümünü özelleştirme imkanı da sunuyor.


Die by the Blade tek oyunculu bir senaryo sunmasının yanı sıra diğer oyuncularla çatışmalar da sunuyor. Yerel bire bir mod ve ağ çatışmaları dahil. Ayrıca ücretsiz eğitim için bir alıştırma modu, farklı turnuva türleri ve en iyi çevrimiçi oyuncuların sıralamalarını bulacaksınız.


Oyun, klasik ve ortaçağ arka planları ile Sengoku döneminden esinlenen unsurların yanı sıra neon metropollerin fonunda bir Japon savaşçısının fütüristik bir vizyonunu bir arada sunuyor.Die by the Blade Torrent torrent oyun indir


Oyun İndir


Bıçakla Ölmek Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt