Dragon Age: Dreadwolf Torrent | Oyun Point

Dragon Age: Dreadwolf Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,545
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Dragon Age: Dreadwolf Torrent Oyun


Dragon Age: Dreadwolf Torrent torrent oyun


Dragon Age: Dreadwolf Torrent İndirDragon Age 4 (çalışma başlığı), BioWare’in ünlü rol yapma oyunları serisinin 2009 yılında piyasaya sürülen dördüncü büyük bölümüdür. Bu yapımın yayıncısı BioWare’in sahibi olan Electronic Arts’tır.


Şu anda, bu oyun hakkında – resmi başlığı da dahil olmak üzere – resmi olarak doğrulanmış çok az bilgi var, ancak internette dolaşan birçok makul spekülasyon ve söylenti var.

Kuşkusuz DA 4, Dragon Age: Inquisition’da – daha spesifik olarak Trespasser genişleme paketinde – sunulan olayları devam ettirecek. Büyük olasılıkla, eski elf imparatorluğunu yeniden kurmak isteyen güçlü büyücü Solas’ın planlarıyla karşılaşacağız.

Neredeyse tüm raporlar (geliştiricilerin “göz kırpmaları” da dahil olmak üzere) Dragon Age IV’ün aksiyonunun fantastik Tedas ülkesinin kuzey kesiminde, Tevinter İmparatorluğu topraklarında gerçekleşeceği konusunda hemfikir. Burası acımasız büyücüler tarafından yönetiliyor, bu yüzden serinin önceki bölümlerinde gördüğümüz yerlerden kesinlikle farklı, sihir dolu bir diyar.

Şimdiye kadarki fragmanlar (tanıtımlar) Dragon Age 4’teki ilk kemanın, Dragon Age: Inquisition’da ekibin bir üyesi olan Solas adlı bir büyücü olarak tanıştığımız sözde bir elf tanrısı olan Dire Wolf tarafından çalınacağını açıkça gösteriyor. Muhtemelen ana antagonist bu olacak. Buna ek olarak, cüce Warrick Tetras veya cadı Morrigan gibi serinin önceki bölümlerinden bilinen birçok karakterin geri dönmesini bekleyebiliriz. Kuşkusuz, geliştirici tarafından konsept grafiklerden birinde gösterilen gizemli okçu gibi yeni karakterlerle de tanışacağız.

Büyük olasılıkla, Dragon Age 4’teki oynanış önceki bölümlerin belirlediği yönde devam edecek, yani aksiyon RPG türüne daha da yaklaşacak, üçüncü şahıs görünümlü bir arcade savaş sistemi sunacak ve oyuna taktiksel unsurlar getirecek. Mekanların daha da genişletilmesi ve sanal dünya inşasının sandbox oyun modeline daha yakın olması da bekleniyor (bkz. The Witcher 3).

Güvenilir gazeteci Jason Schreier, Electronic Arts’ın BioWare’e oyuna çok oyunculu veya başka bir çevrimiçi bileşen eklemesi için baskı yapmaktan nihayet vazgeçtiğini bildirdi. Bu da DA 4’ün tamamen tek oyunculu hikaye odaklı bir macera oyunu olacağı anlamına geliyor.

Electronic Arts’ın politikasına uygun olarak, BioWare Studios Dragon Age 4’ü tıpkı Dragon Age: Inquisition’da olduğu gibi Frostbite motoruyla geliştirecek.Dragon Age: Dreadwolf Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Dragon Age: Dreadwolf Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt