Duck Detective: The Secret Salami Torrent | Oyun Point

Duck Detective: The Secret Salami Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,392
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Ördek Dedektif: Gizli Salam Torrent Oyun


Duck Detective: The Secret Salami Torrent torrent oyun


Ördek Dedektif: Gizli Salam Torrent İndirDuck Detective: The Secret Salami mizahi bir dedektiflik macera oyunudur. Oyun, portföyünde Kraken Academy oyunu da bulunan bağımsız bir stüdyo olan Happy Broccoli Games tarafından geliştirilmiştir!!!!


Yazarlar, projelerinin soruşturma konusunu göz kırparak ele almasına rağmen, ana ilham kaynaklarının Obra Dinn’in Dönüşü ve Altın İdol Vakası oyunları olduğunu iddia ediyorlar.

Duck Detective: The Secret Salami oyununda, oyuna adını veren ördek dedektif rolünü oynuyoruz. Kahramanımız uğursuz bir sosis komplosunun peşine düştüğünde, en ciddi vakayla yüzleşmek zorunda kalır. Uzun süre düşünmeyen kahraman, şüphelinin kimliğini belirlemek ve onu adalete teslim etmek için bir soruşturma başlatır.

Duck Detective: The Secret Salami’de aksiyonu kuş bakışı izliyoruz. Oyunun konusu 2 ila 3 saat sürüyor ve bizi kasvetli sokaklardan ve otoparklardan ofis binalarının içlerine kadar çeşitli yerlere götürüyor. Bu mekânlardan geçerken çeşitli karakterlerle tanışıyor ve onları sorguluyoruz. Bu sorgulama sırasında sadece muhataplarımızın söylediklerine değil, aynı zamanda nasıl davrandıklarına ve nasıl göründüklerine de odaklanmamız gerekiyor.


Bu şekilde faydalı ipuçları topluyor ve değerli ipuçları elde ediyoruz. Elde ettiğimiz bilgilere dayanarak, soruşturma belgelerindeki boşlukları doldurabilecek, adım adım suçlunun kimliğini belirlemeye ve dolayısıyla salamın gizemini çözmeye yaklaşabileceğiz.

Duck Detective: The Secret Salami oyununun grafik tasarımı çizgi film tarzındadır. Karakterler, çıkartma gibi görünen iki boyutlu sprite’lar olarak temsil edilir.Duck Detective: The Secret Salami Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Ördek Dedektifi: Gizli Salam Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt