Dystopika Torrent | Oyun Point

Dystopika Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,392
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Dystopika Torrent Oyun


Dystopika Torrent torrent oyun


Dystopika Torrent İndirDystopika bir video oyunundan çok distopik, siberpunk metropoller yaratmamızı sağlayan eşsiz bir araç. Oynanış fikrinden bahsedecek olursak, bağımsız stüdyo Voids Within’in çalışması bize Townscaper veya Tiny Glade gibi oyunları düşündürüyor. Atmosfere gelince, oyun her şeyden önce Blade Runner film serisi, özellikle de Blade Runner 2049 ile çağrışımlar uyandırıyor.

Dystopika’da önümüze hiçbir hedef veya sınırlama konmuyor ve oyunun en başından itibaren tüm olasılıklar mevcut. Kuş bakışı izlediğimiz oyunda fütüristik megakentler inşa ediyoruz. Bunu yapmak için, başlarında gökdelenler olan çeşitli binalar inşa ediyoruz ve ardından parlak neon ışıkları, reklam panoları ve hologramlar ekleyerek ve sokak trafiğiyle zenginleştirerek şehrimizi “canlandırmak” için özel bir fırça kullanıyoruz.


Metropolümüzün panoraması planlandığı gibi göründüğünde, bunu fotoğraflarda ölümsüzleştirebilirsiniz. Oyunun fotoğraf modu, aydınlatmayı ve güneşin konumunu özelleştirmek ve her şeyi pus ve sis gibi ruh halini artıran efektlerle zenginleştirmek için çok çeşitli seçenekler sunar.Dystopika Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Dystopika Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt