Empires of the Undergrowth Torrent | Oyun Point

Empires of the Undergrowth Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,392
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Yeraltı İmparatorlukları Torrent Oyun


Empires of the Undergrowth Torrent torrent oyun


Yeraltı İmparatorlukları Torrent İndirEmpires of the Undergrowth for PC, oyuncunun bir karınca yuvasını yönetmek zorunda olduğu alışılmadık bir strateji oyunudur. Oyun bağımsız bir ekip olan Slug Disco Studios tarafından yaratılmıştır.

“Kraliçeniz çürüyen bir kütüğün altında kendine bir yuva yaptı. Şişman ve savunmasız. Koloninin hayatta kalabilmesi için ilk yavrularının hızlı hareket etmesi gerekecek. İlk öncelikleri yiyecek bulmak, etrafta bol miktarda var ama çalılıklarda başka aç yaratıklar da var. İşçilerin uyanık olması gerekecek.


Empires of the Undergrowth’da oyuncunun eylemlerine karıncalar hakkında belgesel çeken bir adamın anlatımı eşlik eder. Oyunun bu unsuru oyuncuya bir karınca yuvasının nasıl işlediği hakkında birçok ilginç gerçek öğretir.

Empires of the Undergrowth for PC, oyuncunun bir karınca yuvasının gelişimini yönetmek zorunda olduğu gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Oyuncu “üssünü” kademeli olarak geliştirebilir, yiyecek toplayabileceği ve yavrularını yetiştirebileceği tüneller ve odalar inşa edebilir. Öte yandan, yüzeyde bölge için acımasız bir mücadele var – her şeyden önce, oyuncu tehlikeli böcekler ve araknidlerin yanı sıra diğer karınca yuvalarıyla da yüzleşmek zorunda kalacak. Başarının anahtarı iyi tasarlanmış bir yuva, doğru sayıda savaşçı ve saldırmak için doğru anı seçmektir.

Oyun birkaç oyun modundan oluşmaktadır. Her şeyden önce, oyuncunun düşmanın sahip olduğu belirli yararlı özellikleri geliştirmek için düşmanların DNA’sını emebilen benzersiz bir karınca türünü kontrol ettiği Formicarium’dur. Ancak, oyun size diğer karınca türleri olarak da oynama fırsatı verir. Her birinin kendine özgü güçlü ve zayıf yönleri vardır.

PC için Empires of the Undergrowth, tam 3D olarak yapılmış çekici bir görsel tasarım ile ayırt edilir. Hem karıncaların hem de araknidlerin veya böceklerin modelleri ayrıntılı ve mükemmel bir şekilde canlandırılmıştır. Hem yeraltındaki hem de yüzeydeki oyun içi konumlardan da bahsetmeye değer.Empires of the Undergrowth Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Yeraltı İmparatorlukları Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt