Endless Ocean Luminous Torrent | Oyun Point

Endless Ocean Luminous Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,508
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Sonsuz Okyanus Işıltılı Torrent Oyun


Endless Ocean Luminous Torrent torrent oyun


Sonsuz Okyanus Aydınlık Torrent İndirEndless Ocean Luminous, 2007 yılında piyasaya sürülen ve bir dalgıç rolünü oynadığımız macera-simülasyon oyunu serisinin üçüncü bölümüdür. Oyun, serinin gelişimini en başından beri denetleyen Arika stüdyosu tarafından geliştirilmiştir.

Endless Ocean Luminous’un aksiyonu sözde Peçeli Deniz’de ortaya çıkıyor. Bu, Güney Pasifik Okyanusu’nun kurgusal, keşfedilmemiş bir bölgesidir. Oyun sırasında bir dalgıcın kontrolünü ele alıyoruz ve görevimiz derinlikleri keşfetmek ve buralarda yaşayan canlıları belgelemek.

Endless Ocean Luminous’da aksiyonu üçüncü şahıs bakış açısından (TPP) izliyoruz. Oyun bize prosedürel olarak oluşturulmuş devasa bir sualtı dünyası sunuyor. Derinliklere doğru her yolculuğa başladığımızda yeni bir bölge yaratılıyor.


Bu bölgede seyahat ederken çeşitli yaratıklarla karşılaşıyoruz. 500’den fazla yaratık arasında hem bugün denizlerde ve okyanuslarda bulunabilen gerçek olanları hem de efsanevi ve soyu tükenmiş olarak kabul edilenleri (örneğin, mosasaurlar) bulacağız. Buna ek olarak, antik binaların kalıntılarını ve gemi enkazlarını bulacaksınız.

Endless Ocean Luminous tek başına veya 30 kişiye kadar çok oyunculu modda oynanabilir. Oyuncular keşiflerini birbirleriyle paylaşabilir ve hareketleri kullanarak iletişim kurabilirler.Endless Ocean Luminous Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Sonsuz Okyanus Işıltılı Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt