Fabledom Torrent | Oyun Point

Fabledom Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,545
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Fabledom Torrent Oyun


Fabledom Torrent torrent oyun


Fabledom Torrent İndirFabledom, kendi masal krallığımızı sıfırdan inşa edebileceğimiz bir strateji oyunudur. Grenaa Games tarafından geliştirilmiş ve Dear Villagers ve Doyoyo Games tarafından yayınlanmıştır. Oyunun ana ilham kaynakları The Settlers, Foundation ve Kingdoms and Castles gibi oyunlardır.

Fabledom’un aksiyonu devlerin, cadıların ve uçan domuzların sıradan olduğu bir masal dünyasında geçiyor. Bir hükümdar olarak oynuyoruz, görevimiz tüm krallığı kapsayan bir krallık yaratmak. Yerleşimcileri tehdit eden tehlikeler nedeniyle görevimiz kolay değil, ancak başarılı olmak için onlarla yüzleşmeliyiz.

Fabledom’un oynanışı yukarıdan aşağıya bir perspektiften gösteriliyor. Oyuna temel kaynakları toplayarak ve ilk binaları inşa ederek başlıyoruz, böylece küçük bir köy yaratıyoruz. Gelişmeye başladığında ve deposu dolduğunda, komşularımızla diplomatik ilişkiler kurmaya değer – bu, onlarla ticaret yapmamıza ve nadir malzemeler elde etmemize izin verecektir. Ne yazık ki, herkesle arkadaş olmak imkansızdır, çünkü er ya da geç sahip olduklarımız tehdit altında olacaktır. Bu yüzden bir şampiyon seçmeniz ve önceden bir ordu toplamanız gerekir, böylece tebaanızı düşman komşulardan veya haydutlardan koruyacak birine sahip olursunuz.


Tüm bunlar kulağa oldukça karmaşık gelse de, oyun sezgisel, kavraması kolay ve uzun bir öğrenme eğrisi gerektirmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Topraklarımızı yönetirken, kasaba halkının günlük yaşamlarına göz atabilir ve hatta… Bir aşk ilgisi arayın, ancak romantizmin daha fazla oynanışı etkileyebileceğini hatırlamakta fayda var.

Fabledom’un görsel tasarımı göze hoş geliyor ve renkli, karikatürize bir sanat tarzında yapılmış. Özellikle The Settlers’daki yerleşimcileri akla getiren zengin animasyonlu karakter modelleri dikkat çekicidir.Fabledom Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Fabledom Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt