Farming Simulator 22 Epic Games'te Ücretsiz Olacak! | Oyun Point

Farming Simulator 22 Epic Games'te Ücretsiz Olacak!

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,545
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36
16 Mayıs'ta Epic Games Store yıllık mega indirimini başlattı. Bu ay sürecek indirimde çok sayıda harika oyunda büyük indirimler yer alıyor.

Her şeyin ötesinde Epic, Mega İndirim sırasında haftalık ücretsiz gizemli kutulara büyük oyunlar getirmeyi seviyor. İlk rotasyonda Dragon Age: Inquisition - Yılın Oyunu Sürümü vardı. Önümüzdeki hafta hangi oyunun ücretsiz olacağına dair ipuçları bugün internette ortaya çıktı ve oyun severler bunu çoktan çözmüş olabilir.

İlgili sızıntı, içeriden Billbil-kun tarafından Twitter'da sızdırıldı. Bir sonraki gizemli oyunun kapağından bir parça yayınladı.Oyun severler buna ve diğer ipuçlarına dayanarak çeşitli spekülasyonlar ortaya attılar ancak fikir birliği, Farming Simulator 22'nin bir sonraki ücretsiz oynanabilen gizemli oyun olacağı yönünde görünüyor. Elbette bu varsayımlar yanlış olabilir.

Kısa bir süre sonra içeriden biri bunun gerçekten Farming Simulator 22 olduğunu ve Epic Games Store dağıtımındaki dört oyundan biri olacağını doğruladı. Billbil-kun, bu oyunun önümüzdeki hafta gibi erken bir zamanda dağıtılacağına inanıyor ancak planlar değişebilir ve üçüncü veya dördüncü haftada dağıtılabilir.
 
Üst Alt