Field of Glory: Kingdoms Torrent | Oyun Point

Field of Glory: Kingdoms Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,395
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Field of Glory: Krallıklar Torrent Oyun


Field of Glory: Kingdoms Torrent torrent oyun


Field of Glory: Kingdoms Torrent İndirField of Glory: Kingdoms büyük ölçekli sıra tabanlı bir strateji (diğer adıyla büyük strateji) oyunudur. Field of Glory adlı masa oyununa dayanan ve 2009 yılında piyasaya sürülen bir serinin parçasıdır. Proje, bu türde uzmanlaşmış AGEod stüdyosu tarafından geliştirildi ve yayıncı Slitherine idi.

Field of Glory: Kingdoms bizi Orta Çağ’a bir yolculuğa gönderiyor. Aksiyon 1054 yılında, Hıristiyanlığın Doğu ve Batı kiliselerine bölündüğü Büyük Bölünme’den hemen sonra başlıyor. Oyun, Avrupa, Afrika veya Orta Doğu’da seçilen bir ülkenin lideri olmamızı ve iki yüzyıl boyunca kaderini kontrol etmemizi sağlıyor.

Field of Glory: Kingdoms, liderlik etmek istediğimiz fraksiyonu seçmekle başlıyor. Oyunda 375 tane fraksiyon var ve bunlar hem gelişmişlik seviyelerine hem de dinlerine (14 din ve sapkınlık var) ve kültürel özelliklerine (90 tanesi burada gerçekleştiriliyor) göre farklılık gösteriyor. Daha sonra, devletimizin işleyişiyle ilgili her şeyi omuzlarımıza almaktan başka yapacak bir şeyimiz yok. Vasallar ve tebaa (köylülerden sorun çıkarabilecek soylulara kadar) özel kançılarya aracılığıyla kontrol edilebilir, etkileyici binaların inşası (600 isimden oluşan geniş bir liste) kararnameler yayınlanarak gerçekleştirilir, buna karşılık, sahip olduklarımızı korumak için en güçlü orduyu (şövalyeler, mızrakçılar ve hatta arbaletçilerden oluşan) işe almalıyız.


Ülkeniz gelişmeye başladığında, gelecek nesiller için taht kavgasından kaçınmak için veraset hakkında düşünmek isteyebilirsiniz. Bununla birlikte, tahta geçişin kesin olduğundan emin olsak bile, bunun hükümdarın ölümünden sonra iç savaştan kaçınmamıza izin vermeyeceğini hatırlamakta fayda var. Diğer ülkelerle ilişkiler de oyunun önemli bir unsurudur. Ortaçağ dünyasında din büyük bir rol oynadığından, inanmayanlara karşı hoşgörülü mü olacağımıza yoksa tam tersine din savaşları mı ilan edeceğimize, hatta haçlı seferlerine veya cihada mı katılacağımıza karar vermemiz gerekecek.


İlginç bir özellik de Field of Glory II: Medieval ile entegrasyonudur. Savaşları bu oyuna aktarmanıza ve oyun içinde oynamanıza olanak tanır. Savaşların sonuçları daha sonra sonuçlarıyla yüzleşmek için içe aktarılabilir.

Field of Glory: Kingdoms, PBEM sistemini kullanarak hem tek oyunculu hem de çok oyunculu oyun modları sunar.

Field of Glory: Kingdoms, temel olarak ortaçağ dünyasının siyasi haritası ve bir arayüzden oluşan basit grafiklere sahiptir. Oyun, ortaçağ resimlerinden fırlamış göz alıcı vurgularla doludur.Field of Glory: Kingdoms Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Field of Glory: Krallıklar Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt