Galacticare Torrent | Oyun Point

Galacticare Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,535
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Galacticare Torrent Oyun


Galacticare Torrent torrent oyun


Galacticare Torrent İndirGalacticare, tıbbi simülatörlere özgü unsurlar içeren mizahi bir ekonomik strateji oyunudur. Oyun bir bilim kurgu ortamında geçiyor – bir uzay hastaneleri ağı geliştirmemize ve uzaylı ırkları tedavi etmemize izin veriyor. Bu, bağımsız bir İngiliz stüdyosu olan Brightrock Games’in eseridir.

Galacticare’de, uzaylıları tedavi eden bir tıbbi tesis kompleksi oluşturmak ve yönetmekle görevlendirildik. Sorumluluklarımız arasında, çeşitli amaçlar için odaların hazırlanması (teşhis odaları, laboratuvarlar, bekleme odaları, vb.) dahil olmak üzere 23. yüzyıl hastanelerinin genişletilmesi yer alıyor. Koğuşları özel ekipmanlarla (holografik doktorlar veya ışınlayıcılar gibi), ayrıca mobilya ve kozmetik eşyalarla donatıyoruz.


Galaktik suçlulara, endüstriyel felaketlerin kurbanlarına ya da uzak bölgelerden gelen çiftçilere yardım edebiliriz. Uzaylılar, biyomekanik lemurlar ve boyutları uzay gemileriyle kıyaslanabilecek yaratıklar da dahil olmak üzere olağandışı semptomlar ve görünümlerle karakterize edilir. Galacticare’deki terapi genellikle beklenmedik sonuçlara yol açsa da (parçalanma dahil), eğer başarılı olursanız, belirli bir ırkın üyeleriyle bağlarınızı güçlendirmeyi bekleyebilirsiniz. Farklı kültürlere maruz kalmak da ek faydalar sağlar.


Ayrıca personelimize de dikkat etmeliyiz – hastane personeli farklı ırklardan, yeteneklerden veya kişilik özelliklerinden olabilir. Zamanla ekibimiz yeni deneyim seviyeleri kazanır, bu da yeni karakter becerilerinin kilidini açmamızı sağlar. Açlığı gidermek veya yeterli dinlenme sağlamak da dahil olmak üzere personelin temel ihtiyaçlarıyla ilgilenmek de gereklidir.


Galacticare tek oyunculu bir oyundur. Oyunda bir hikaye kampanyası ve serbest oyuna izin veren bir sandbox modu bulunmaktadır.Galacticare Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Galacticare Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt