Ghost of Tsushima: Director’s Cut – 180 Countries Edition Torrent | Oyun Point

Ghost of Tsushima: Director’s Cut – 180 Countries Edition Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,537
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Ghost of Tsushima: Director’s Cut – 180 Countries Edition Torrent Oyun


Ghost of Tsushima: Director's Cut - 180 Countries Edition Torrent torrent oyun


Ghost of Tsushima: Director’s Cut – 180 Countries Edition Torrent İndirGhost of Tsushima: Director’s Cut, popüler aksiyon sandbox oyunu Ghost of Tsushima’nın yönetmen kesimi versiyonudur. Oyun bir kez daha Sony ve Sly Cooper ve inFamous gibi serilerle tanınan bir Amerikan stüdyosu olan Sucker Punch tarafından geliştirilmiştir. Oyunun yeni sürümü, daha önce yayınlanan tüm güncellemeleri ve Legends genişleme paketinin yanı sıra, PlayStation 5 için grafik iyileştirmeleri ve hem PS5 hem de PS4 için mevcut olan Iki Island genişleme paketi de dahil olmak üzere yepyeni içerikler içeriyor.


Hikaye bizi 1274 yılına, Jin Sakai adında bir samurayın rolünü üstlendiğimiz feodal Japonya’ya götürüyor. Kahramanımız, Tsushima adasına saldırıp yurttaşlarının çoğunu öldüren Moğol istilacıları durdurmak zorunda.


2020 orijinali gibi, Ghost of Tsushima: Director’s Cut da üçüncü şahıs görünümüne sahip bir aksiyon-macera oyunudur. Oyun bize hem yürüyerek hem de at sırtında hareket edebileceğimiz devasa bir açık dünyayı keşfetme imkanı sunuyor.


Japonya’nın pitoresk topraklarında seyahat ederken, sık sık katana veya yay yardımıyla savaşabileceğimiz çok sayıda düşmanla karşılaşırız. Oyun bize her biri belirli bir savaşçı türüne karşı en iyi sonucu veren farklı dövüş stilleri sunuyor.


Düşman kuvvetleri ezici olduğundan, mümkün olduğunda gizliliği kullanmak akıllıca olacaktır. Çarpışmalardan kaçınmanın iyi bir yolu, duman bombaları veya havai fişeklerle düşmanların dikkatini dağıtmak veya onları uzaktan, örneğin fırlatılan bıçaklar veya yanan oklarla yok etmektir.


Oyunda ayrıca, meydan okuyarak bir dövüş başlatmanıza ve ardından rakiplerinizi etkili bir vuruşla yok etmenize olanak tanıyan bir provokasyon sistemi kullanılmaktadır. Bununla birlikte, koşul, saldırıları doğru zamanda gerçekleştirmektir, aksi takdirde kahraman önemli miktarda can kaybedecektir.


Director’s Cut’ın en önemli kısmı, ana oyunda görünmeyen düşmanlar tarafından işgal edilen yepyeni bir alan olan Iki Island bölgesini keşfetmenizi sağlayan mini kampanyadır. Kahramanımız Moğolların varlığına dair söylentileri kontrol etmek için bölgeye gidiyor. Keşif gezisi hızla kişisel bir hal alır ve kahraman travmatik geçmişiyle bir kez daha yüzleşmek zorunda kalır.


Ghost of Tsushima: Director’s Cut tek oyunculu bir senaryo sunuyor, ancak ana oyunun sahipleri ayrıca dört oyuncuya kadar çevrimiçi bir işbirliği modu olan Ghost of Tsushima: Legends’ı tanıtan DLC’yi de alacaklar.


PC genişleme paketi sahipleri 60 FPS’de 4K çözünürlük sunan gelişmiş grafiklerin keyfini çıkaracak. Oyunda ayrıca dokunmatik efektler ve uyarlanabilir DualSense kumanda tetikleyicileri bulunuyor. Oyunu Japonca oynamak isteyen hayranlar, Japonca dublaj için lip-sync özelliğine (karakterlerin dudak hareketlerini konuştukları kelimelerle senkronize etme) güvenebilirler. Bir diğer kullanışlı özellik ise, oyunu yeni konsolda baştan başlamak zorunda kalmadan oynamaya devam etmek isteyenler için kaydedilen ilerlemenin PlayStation 4’ten PlayStation 5’e aktarılmasıdır.Ghost of Tsushima: Director's Cut - 180 Countries Edition Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Ghost of Tsushima: Director’s Cut – 180 Countries Edition Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt