Gundam Breaker 4 Torrent | Oyun Point

Gundam Breaker 4 Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,545
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Gundam Breaker 4 Torrent Oyun


Gundam Breaker 4 Torrent torrent oyun


Gundam Breaker 4 Torrent İndirGundam Breaker 4, Gundam Breaker serisinin dördüncü ana (ve toplamda beşinci) bölümüdür. Kült animenin lisansına dayanan ve devasa makineler arasındaki mücadeleyi anlatan bir dizi aksiyon oyunudur. Geliştirilmesi Crafts & Meister Studios tarafından, piyasaya sürülmesi ise Bandai Namco Entertainment tarafından gerçekleştirilmiştir.


Gundam Breaker 4’te aksiyonu üçüncü şahıs görünümünden (TPP) izliyoruz. Oyun sırasında Gunpla (Gundam Plastik Modellerinin kısaltması) olarak adlandırılan Gundam’ların oyuncak modellerini kontrol ediyoruz. Oyunun çekirdeği, normal düşman ordularıyla ve çok daha güçlü (genellikle sadece onlardan değil, aynı zamanda bizden de) patronlarla karşılaştığımız görevlerden oluşuyor. Serinin önceki bölümleriyle karşılaştırıldığında, oyun, savaş alanında mevcut olan kombo yelpazesini büyük ölçüde genişleten iki farklı silah kullanma yeteneği ile karakterize edilir.


Çatışmalar arasında garaja gidiyoruz, burada yeni parçalar toplayarak ve ek becerilerin kilidini açarak bir sonraki savaşlara hazırlanabiliyoruz. Oyun, düşmanlarımızdan alıp Gunpla’mıza takabileceğimiz 250’den fazla bileşenden oluşan geniş bir yelpazeye sahiptir. Buna ek olarak, her birinin görünümünü farklı boya işleri, yaşlanma efektleri veya çeşitli çıkartmalarla değiştirme fırsatı veriliyor.


Gundam Breaker 4, tek başımıza veya internet üzerinden 4 kişiye kadar kooperatif modunda oynamamıza izin veriyor. Gunpla’larımıza sadece savaş alanında hayran kalmayız, çünkü oyunda arka planı ve özel efektleri seçtiğimiz ve ardından modelimizi kurduğumuz ve böylece farklı dioramalar yarattığımız özel bir mod da var.Gundam Breaker 4 Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Gundam Breaker 4 Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt