Harvest Hunt Torrent | Oyun Point

Harvest Hunt Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,537
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Hasat Avı Torrent Oyun


Harvest Hunt Torrent torrent oyun


Harvest Hunt Torrent İndirHarvest Hunt, roguelike unsurlar içeren bir hayatta kalma korku oyunudur. Oyun, Londra’dan bağımsız bir ekip olan Villainous Games Studio tarafından geliştirilmiştir.

Harvest Hunt bizi Avrupa folklorundan esinlenen fantastik bir evrene götürüyor. Hikaye, bir grup köylünün Kara Ölüm’den kaçtığı ve o zamandan beri evleri olacak olan Luna Nova köyünü kurdukları bir ülkeyi anlatıyor.


Pastoral yaşamları uzun sürmedi, çünkü kısa süre sonra karanlığın örtüsü altında, Eater adlı korkunç bir yaratığın yerel mısır tarlalarında dolaştığı anlaşıldı. Oyun sırasında, Şeytan’a savaş ilan etmesi ve yerleşimin hayatta kalmasını sağlaması gereken Gözetmenler olarak oynuyoruz.

Harvest Hunt’ta aksiyonu birinci şahıs bakış açısından (FPP) izliyoruz. Kontrolümüz altına aldığımız her bir Varden’in görevi, ambrosia denilen şeyden doğru miktarda toplamak ve bulunduğu yeri zarar görmeden terk etmektir. Yiyen’in sürekli olarak ayak izlerimizi takip ediyor olması durumu daha da karmaşık hale getiriyor. Canavar bizi bulup öldürmek için hiçbir şeyden çekinmeyecektir.


Elimizde yakın dövüş silahları var – dirgenler ve baltalar, ancak bu canavara dudaklarımızda bir savaş çığlığı ile saldırmamız gerektiği anlamına gelmiyor. Düşmanı alt etmek, kurnazlık göstermek, ekinlerin arasına saklanmak, sessizce hareket etmek veya sahte izler yaratmak daha iyidir.


Yakın dövüş silahlarına ek olarak, özel kartlar da alıyoruz. Bunlar, bize düşmana karşı avantaj sağlayan çeşitli becerilerin yanı sıra Yiyen için kurabileceğimiz tuzaklarla bağlantılıdır. Bu önemli çünkü gücüne rağmen Yutucu ölümsüz değil. Canavarı her yaralamayı başardığımızda, vücudunun parçalarını atar ve bu parçaları, onu geçici olarak şeytan çıkarmamızı sağlayan bir ritüel gerçekleştirmek için kullanabiliriz.


Yukarıda bahsedilen kartları geniş bir havuzdan seçiyoruz. Bireysel unsurların yalnızca en büyük zayıflıklarımızı (hareket hızı gibi) ortadan kaldırmakla kalmayıp aynı zamanda birbirini tamamladığı bir deste yapmaya değer.


Bunların zıttı, rastgele çekilen özel kartlar olan Fısıldayanlar olarak adlandırılır. Oyunun gidişatını çeşitli şekillerde değiştirebilirler. Örneğin, Yiyen’i daha güçlü hale getirebilir, su tanklarını zehirleyebilir veya hatta canavarın bize zarar veren zehirli izler bırakmasını sağlayabilirler.Harvest Hunt Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Hasat Avı Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt