Hauntii Torrent | Oyun Point

Hauntii Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,392
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Hauntii Torrent Oyun


Hauntii Torrent torrent oyun


Hauntii Torrent İndirHauntii bir aksiyon-macera shooter oyunudur ve Amerikan stüdyosu Moonlop Games’in ilk projesidir. Oyunun aksiyonu, ruhların ölümden sonra gittiği öbür dünya olan Eternity’de gerçekleşir. Oraya vardıklarında ölümsüz olurlar, ancak güvende değillerdir. Bu alemde ruhları yoldan çıkarabilecek ve onları eski benliklerinin çarpıtılmış versiyonlarına dönüştürebilecek birçok tehlike gizleniyor.


Eternia’da seyahat eden hayaletlerden biri olan başkahraman Hauntii, kayıp ruhları yükselmeleri gereken karanlık bir kuleye götüren gizemli bir ırk olan Aeternianların sırlarını keşfetmek için yola çıkar.

Hauntii bir macera oyunu ile nişancı oyunu arasında bir şeydir. Oyuncu dünyayı keşfeder, Eternia sakinleriyle iletişim kurar ve insanlara ve nesnelere hakim olarak bulmacaları çözer.


Zaman zaman çift çubuklu bir nişancı oyununda savaşacağımız düşmanlarla karşılaşacağız.


Yolculuk boyunca, karakterimizin eski hayatını bize yavaş yavaş gösteren yıldızlar da alabiliriz.

Yürütme Hauntii’nin güçlü noktasıdır. Oyun çekici 2D görselleri alışılmadık, kendine özgü bir sanat tarzıyla birleştiriyor. Müzikler LightReturn tarafından bestelenmiştir.Hauntii Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Hauntii Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt