Indiana Jones and the Great Circle Torrent | Oyun Point

Indiana Jones and the Great Circle Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,545
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Indiana Jones ve Büyük Çember Torrent Oyun


Indiana Jones and the Great Circle Torrent torrent oyun


Indiana Jones ve Büyük Çember Torrent İndirIndiana Jones and the Great Circle, Wolfenstein bayrağı altında (2014’ün The New Order’ından başlayarak) ünlü eserleri yapan stüdyo Machine Games tarafından geliştirilen tek oyunculu bir macera oyunudur. Bethesda Softworks tarafından yayınlanan oyunun baş yapımcısı, Fallout ve The Elder Scrolls serilerinin geliştirilmesini de üstlenen Todd Howard’dır. Oyun, Ocak 2021’de yeniden piyasaya sürülen Lucasfilm Games markası altında yayınlandı.

Indiana Jones and the Great Circle herhangi bir filmin uyarlaması değil, ünlü maceracının daha önce bilinmeyen hikayesini anlatıyor. Raiders of the Lost Ark ve The Last Crusade filmlerinde anlatılan olaylar arasında, 1937 yılında geçiyor.


Marshall Koleji’ne girdikten, gizemli kaslı bir adamla karşılaştıktan ve görünüşte önemsiz bir eseri çaldıktan sonra Indy, kendisini eski bir güçle bağlantılı olan Büyük Çember’in izinde bulur. Kahramanımız, Naziler peşine düşmeden ve onu kendi kötü amaçları için kullanmaya niyetlenmeden önce onu bulmak için acele etmelidir. Jones nehri tek başına geçmeye mahkum değildir – oyunun ikinci kahramanı Gina’nın yardımına güvenebilir.

Indiana Jones ve Büyük Çember’de aksiyonu birinci şahıs görünümünde (FPP) izliyoruz. Kamera yalnızca tırmanış gibi belirli anlarda üçüncü şahıs görünümüne (TPP) geçiyor. Büyük Çember arayışı bizi Vatikan’dan Mısır’a ve Tayland’daki Sukhothai’nin batık tapınaklarına kadar çeşitli yerlere götürüyor.


Buralarda ilerlerken ve hedefleri tamamlarken, sadece tuzaklardan kaçınmak ve arazi engellerinden kaçınmak ve hatta uçurumların üzerinden atlamakla kalmamalı, aynı zamanda düşmanlarla da başa çıkmalıyız. Hiçbir şey açık çatışmaya girmenizi engellemese de (yumruk dövüşü veya silah ateşi), çoğu zaman en iyi çözüm düşmanın arkasından gizlice yaklaşmak ve onları sürpriz bir şekilde ortadan kaldırmaktır. Ziyaret edilen yerlerin kısmen açık yapısı, sizi sorunları çözmenin farklı yollarını denemeye teşvik eder.


Çevresel bulmacalar da burada önemli bir rol oynamaktadır. Bunlar hem çözümü aksiyonu ilerletmek için gerekli olan bulmacaları hem de gri hücrelerimiz için çeşitli sırları gizleyen isteğe bağlı testleri içerir. Tüm bunlar Indiana Jones’un film maceralarından fırlamış muhteşem aksiyon sahneleriyle tamamlanıyor.


Ana aracımız, keşif sırasında (diğer şeylerin yanı sıra onunla kayaların üzerinde sallanabiliriz), savaş sırasında ve düşmanların dikkatini dağıtmak için kullandığımız kırbaçtır. Ayrıca, diğer şeylerin yanı sıra, fırlatma ve soğuk silahlar (çekiç veya kürek gibi) kullanabiliriz.

Indiana Jones ve Büyük Çember id Tech motoruyla çalışır. Kahramanın yüzü filmdeki Harrison Ford’dan sonra modellenmiştir, ancak seslendirme sanatçısı Troy Baker’ın sesiyle konuşur.Indiana Jones and the Great Circle Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Indiana Jones ve Büyük Çember Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt