Kingdom Come: Deliverance II Torrent | Oyun Point

Kingdom Come: Deliverance II Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,392
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Kingdom Come: Deliverance II Torrent Oyun


Kingdom Come: Deliverance II Torrent torrent oyun


Kingdom Come: Deliverance II Torrent İndirKingdom Come: Deliverance II, 2018 yılında piyasaya sürülen, Orta Çağ gerçeklerinin tarihsel olarak doğru, açık dünya, birinci şahıs görünümünde (FPP) sunulduğu rol yapma oyununun devamıdır. Eylemi orijinaliyle aynı yer ve zamanda gerçekleşen “2”, tüm bu özellikleri koruyor, ancak daha büyük bir ölçekte geliştirildi. Bu, Çek stüdyosu Warhorse’un devam oyununun yapımının sonunda yaklaşık 250 kişiye ulaşmasını sağlayan ilk taksitin başarısıyla mümkün oldu.


Kingdom Come: Deliverance II, ilk oyundaki olayların hemen ardından, 1403 yılında Bohemya’da geçiyor ve kendi köyünün öldürülmesinin intikamını almak isteyen bir demircinin oğlu olan Henry’nin hikayesini devam ettiriyor. Şövalye yaveri Jan Ptaszek rolündeki kahraman bu kez kendini tüm krallığın kaderinin bağlı olabileceği bir iç savaş etrafında dönen daha büyük bir entrikanın içinde buluyor.


Yaratıcılar hikayeyi ilk oyunu bilmenin zorunlu olmadığı bir şekilde sunmaya çalışmışlar. Projenin daha büyük ölçeği kliplerin toplam uzunluğuna yansıyor – daha önce sonuç yaklaşık üç saatti ve “2” beş saatten fazla sözde kesme sahnesi içeriyor.

İlk bölümde olduğu gibi Kingdom Come: Deliverance II de oyuncuyu ana hikayeye ek olarak yan görevlere katılabileceği ve romantik bir ilişki kurma, avlanma veya zarla kumar oynama gibi diğer isteğe bağlı etkinliklerde yer alabileceği açık bir dünyaya fırlatan yarı kardeş bir karaktere sahiptir.


Karakter yaratıcısı olmamasına rağmen (belirli bir karakter olarak oynuyoruz), Henry’nin görünümünü, özellikle ekipman yönetimi mekaniğinin bir parçası olarak çok çeşitli giyim eşyaları – kıyafet ve zırh – aracılığıyla kişiselleştirebiliyoruz.


Kapsamlı karakter geliştirme sistemi ve zengin mekanikler, zorlukların üstesinden çeşitli şekillerde gelmemizi sağlıyor. Çatışmaya ek olarak, seçenekler arasında diplomasi veya gizlilik (kilit açma ve suikastlar dahil) yer alıyor. Heyecan verici mini oyunlar sırasında eşyalar yaratmanıza veya geliştirmenize olanak tanıyan zanaatkarlık da mevcuttur.


Savaşlar gerçekçidir – kılıç ve diğer yakın dövüş silahlarıyla otantik ortaçağ savaş tekniklerini oldukça doğru bir şekilde kopyalarlar (menzilli silahlar da kullanılabilir). Bu, bazı taktikler gerektirdikleri ve bir kahramana veya düşmana vurulan her darbenin potansiyel olarak ciddi sonuçları olduğu anlamına gelir. Bu nedenle, bazen kale kuşatmaları gibi büyük ölçekli savaşlarda yer alsak da, genellikle tek düşmanlarla savaşıyoruz.

Kingdom Come: Deliverance II bizi Bohemya’nın ilk bölümünden farklı bir bölgesine götürüyor – daha doğrusu bölgelere, çünkü oyun daha önce mevcut olan bölgelerden iki kat daha büyük iki açık harita içeriyor. Birincisi, üzerinde Tro Kalesi’nin yükseldiği Bohemya Cenneti olarak adlandırılan bir bölgeyken, ikincisi güneyde bir gümüş madeni üzerine kurulu büyük Kutná Hora şehrini içeriyor.

Yaratıcılar, oyuncunun eylemlerine tepki veren – kahramanın sokaklarda çıplak dolaşması veya suç işlemesi gibi – ve alaylara bağlamsal yanıtlar vermesine olanak tanıyan canlı bir dünya yaratmaya daha fazla önem verdiler.


Savaş sistemi daha erişilebilir hale getirildi (gerçekçi hale getirilmeye çalışıldı) ve Henry’nin cephaneliğine iki silah kategorisi eklendi – tatar yayları ve erken dönem barut silahları.

Kingdom Come: Deliverance II tek oyunculu bir oyundur; işbirliği veya başka bir çok oyunculu seçenek sunmaz.

İlk bölüm gibi Kingdom Come: Deliverance II de CryEngine motoru tarafından desteklenmektedir.

KCD’nin ilk bölümünden tanıdığımız aktörler, sırasıyla Tom McKay ve Luke Dale, Henrik ve Jan Ptaszek rolleri için geri döndüler. Bu hem ses hem de karakter canlandırması için geçerli. Müzikler bir kez daha Jan Valta tarafından besteleniyor.Kingdom Come: Deliverance II Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Kingdom Come: Deliverance II Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt