Monster Hunter Stories Torrent | Oyun Point

Monster Hunter Stories Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,387
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Canavar Avcısı Hikayeleri Torrent Oyun


Monster Hunter Stories Torrent torrent oyun


Canavar Avcısı Hikayeleri Torrent İndirMonster Hunter Stories, 2017 yılında Nintendo 3DS konsolu için ve bir yıl sonra mobil cihazlar için piyasaya sürülen aynı adlı rol yapma oyununun yeniden düzenlenmiş bir versiyonudur. Oyun, markayı yöneten şirket olan Capcom tarafından geliştirilmiştir.


Monster Hunter Stories bizi seri için özel olarak yaratılmış fantastik bir evrene götürüyor. Serinin önceki bölümlerinden farklı olarak ve başlığın aksine, bir Avcı olarak oynamıyoruz, ancak bir canavar sürücüsünü kontrol ediyoruz. Akrabalık taşları sayesinde çeşitli yaratıkları evcilleştirebiliyor ve onlarla birlikte dünyayı dolaşarak tehlikelerle yüzleşebiliyoruz.


Ana hedefimiz, köyümüze musallat olan ve şimdi tüm dünyayı tehdit eden gizemli Kara Bela ile başa çıkmanın bir yolunu bulmak.

Monster Hunter Stories’de aksiyonu üçüncü şahıs bakış açısından (TPP) izliyoruz. Karakterimizin cinsiyetini seçtikten sonra tek yapmamız gereken macera girdabına dalmak. Oyun boyunca dünyayı ve sakinlerini tanıyor, onlara verilen görevleri yerine getiriyor ve canavarlarla bağlar kurup güçlendiriyoruz. Sevgiyle “canavarlar” olarak bilinen evcil yaratıklar, bineklerimiz olarak hizmet edebilir ve bizimle birlikte savaşabilir.


Seyahat ederken, sıra tabanlı savaşlarda savaştığımız düşmanlarla sık sık karşılaşırız. Savaş alanında güç, hız ve tekniğe dayalı üç tür saldırı gerçekleştirebiliyoruz. Bu sistem bir taş-kağıt-makas oyununun kurallarına benziyor: güçlü saldırılar teknik saldırıları, teknik saldırılar hızlı saldırıları ve hızlı saldırılar güçlü saldırıları yeniyor.


Canavarların farklı yetenekleri vardır ve karakterimiz yakın dövüş silahları ve dövüş becerileri kullanır. İlerledikçe, giderek daha güçlü canavarları evcilleştiriyoruz ve mevcut olanları geliştiriyoruz ve görünümlerini değiştiriyoruz. Buna ek olarak, zamanla silahlar ve faydalı ekipmanlar elde ediyoruz ve yeni becerilerin kilidini açıyoruz.


Monster Hunter Stories, manga tarzında tamamen güncellenmiş grafikleri sayesinde orijinalinden farklıdır. Yazarlar, diğer şeylerin yanı sıra dokuları ve aydınlatmayı da dikkate aldılar ve her şeyi çok daha yüksek çözünürlüklere uyarladılar.


Buna ek olarak, tüm diyaloglar seslendirilmiştir (oyunda hem İngilizce hem de Japonca dublaj bulunmaktadır). Remaster’da ayrıca oyunun müziklerine ve çeşitli konsept çizimlerine göz atabileceğiniz özel bir “müze” de yer alıyor.Monster Hunter Stories Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Monster Hunter Hikayeleri Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt