Monster Hunter Wilds Torrent | Oyun Point

Monster Hunter Wilds Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,535
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Monster Hunter Wilds Torrent Oyun


Monster Hunter Wilds Torrent torrent oyun


Monster Hunter Wilds Torrent İndirMonster Hunter: Wilds bir aksiyon rol yapma oyunudur ve 2004 yılına kadar uzanan çok satan Monster Hunter serisinin bir parçasıdır. Serinin geri kalanı gibi, Capcom tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır.


Monster Hunter: Wilds, hem uçsuz bucaksız çöllerden hem de renkli savanlardan oluşan fantastik bir dünyada geçen üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. Her ne kadar yürüyerek hareket edebilsek de, bir yer veya hava bineği bulmamız daha iyi olur.


Ana oynanış, görevleri tamamlamak ve belirli canavarları avlamaktan oluşuyor. Her görev için doğru silahları ve diğer faydalı eşyaları kuşanarak iyi hazırlanmamız gerekir. Gerekli ekipmanı elde etmek için kaynakları toplamalı ve madencilik yapmalıyız. Karşılaşacağımız canavarlar zorlu ve güçlüdür. Ayrıca tehlikeli, hızla değişen hava koşulları, kum ve gök gürültülü fırtınalarla da yüzleşmek zorunda kalacağız.


Monster Hunter: Wilds, yüksek kaliteli görsel tasarım ile karakterize edilir. Arazi, canavarlar ve toz bulutları ve yıldırım deşarjları gibi parçacık efektleri özellikle çekici görünüyor.Monster Hunter Wilds Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Monster Hunter Wilds Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt