Mullet MadJack Torrent | Oyun Point

Mullet MadJack Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,537
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Mullet MadJack Torrent Oyun


Mullet MadJack Torrent torrent oyun


Mullet MadJack Torrent İndirMullet Mad Jack, kült animeden esinlenen roguelike unsurlara sahip dinamik bir FPS’dir. Oyun Hammer95 takma adıyla bağımsız bir geliştirici tarafından yaratılmıştır.

Mullet Mad Jack bizi geleceğe, 2090 yılına götürüyor. Dünya, yapay zeka tarafından kontrol edilen Robillionaires adlı robotlar tarafından yönetiliyor. İnsan ve internetin birleşiminden yaratılmış bir yaratık olan Mad Jack olarak oynuyoruz. Kahramanımız her 10 saniyede bir kendisine dopamin sağlamak zorunda yoksa ölecek. Bu onu, robotları “öldüren” ve böylece kendisine fazladan yaşam saniyeleri sağlayan Moderatörlerden biri olmaya itiyor.

Mullet Mad Jack’te fütüristik mekânlarda ilerliyor ve robot ordularını yok ediyoruz. Diğerlerinin yanı sıra bir katana, bir tabanca, bir bıçak ve bir keskin nişancı tüfeği içeren zengin bir cephanelik kullanarak düşmanları yok ediyoruz. Yenilen her düşman için ekstra saniye can kazanıyoruz ve öldürmeleri muhteşem kombinasyonlarda birleştirmek bize verilen bonusları artırıyor.


Seyahat ettiğimiz yerler prosedürel olarak oluşturuluyor, bu nedenle her oyun bir öncekinden farklı olabilir. Buna ek olarak, geçtikçe savaş potansiyelimizi artıran çeşitli yükseltmelerin kilidini açıyoruz.

Mullet Mad Jack sadece tek başınıza oynamanıza izin veriyor. Oyun bir hikâye senaryosu içeriyor. Ölümümüz için sürekli bir geri sayımın olduğu standart moda ek olarak, oyun ayrıca zaman sınırı olmayan ek bir eğlence modu da sunuyor.


Ayrıca, geri sayım bitene kadar tüm konumlardan geçtiğimiz sonsuz bir mod da var.

Mullet Mad Jack’in grafik tasarımı karikatürize, neon renkli bir tarzda yapılmıştır. Buna rağmen, ekranda çok fazla kan görünebilir ve öldürmeler çok acımasız olabilir.Mullet MadJack Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Mullet MadJack Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt