Nine Sols Torrent | Oyun Point

Nine Sols Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,392
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Nine Sols Torrent Oyun


Nine Sols Torrent torrent oyun


Nine Sols Torrent İndirNine Sols bir aksiyon platform oyunudur. Portföyünde Detention ve Devotion bulunan Red Candle Games tarafından geliştirilmiştir.


Nine Sols bizi Taoizm ve Uzak Doğu mitolojisinin unsurları ile siberpunk’a özgü çözümlerin bir araya geldiği özgün bir dünyaya doğru yolculuğa çıkarıyor. Oyunun aksiyonu, sakinleri kadim tanrılara tapan, kutsal ritüellerle korunan bir krallık olan New Kunlun’da geçiyor. Oyun sırasında, bu toprakların ilahi yöneticilerinden intikam almak için yanıp tutuşan unutulmuş bir kahraman olan Yi olarak oynuyoruz. Zaman geçtikçe, Yeni Kunlun hakkında daha fazla şey öğreniyor, onu inşa edenlerin karanlık sırlarını öğreniyoruz.


Dokuz Sol’da ise kenardan izliyoruz. Düşmanlarla savaşmak oyunun en önemli kısmı. Savaş sistemini geliştiren yazarlar, çok satan Sekiro: Shadows Die Twice’tan ilham aldılar. Savaşlar sırasında düşman saldırılarını savuşturmak ve hızla karşı saldırıya geçmek için çevikliğimizi ve reflekslerimizi kullanmamız gerekecek; ayrıca emrimizde düşmanlardan gerçekten patlayıcı bir tarzda kurtulmamızı sağlayan sihirli bir tılsım ve onlarla güvenli bir mesafeden başa çıkmamızı sağlayan bir yay var. Olağan düşmanlara ek olarak, yolumuzda çok daha güçlü patronlar var ve onları yenmek için seyahat yollarını incelemeniz ve zayıflıklarını keşfetmeniz gerekiyor.


Yeni Kunlun’u keşfetmek ayrıca platformlarda zıplamayı ve tuzaklardan kaçınmayı ve sakinleriyle etkileşime girmeyi gerektirir. NPC’lerle konuşmaya değer, çünkü savaş potansiyelimizi artıran yeni becerilere ve çeşitli yükseltmelere bu şekilde erişebiliriz.Nine Sols Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Nine Sols Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt