Pac-Man Mega Tunnel Battle: Chomp Champs Torrent | Oyun Point

Pac-Man Mega Tunnel Battle: Chomp Champs Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,545
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Pac-Man Mega Tünel Savaşı: Chomp Champs Torrent Oyun


Pac-Man Mega Tunnel Battle: Chomp Champs Torrent torrent oyun


Pac-Man Mega Tünel Savaşı: Chomp Champs Torrent İndirPac-Man Mega Tünel Savaşı: Chomp Champs, Pac-Man 99’dan sonra ikinci Pac-Man battle royale oyunudur. Amber Studio tarafından geliştirilmiş ve Bandai Namco Entertainment tarafından yayımlanmıştır.


Pac-Man Mega Tunnel Battle: Chomp Champs, yukarıdan aşağıya bir kamera perspektifi kullanır. Pac-Man olarak labirentlerden geçerek, nokta ve meyve yiyerek ve ölümcül hayaletlerden kaçınarak oynuyoruz. Arada sırada hayaletleri alt etmemizi ve onları da yememizi sağlayacak güç paletleriyle karşılaşıyoruz.


Orijinal oyunun aksine, labirentimizi tüm noktalardan, meyvelerden ve peletlerden temizlediğimizde, başka bir oyuncunun labirentine geçebileceğiz. Diğer 63 oyuncu ile yarışıyoruz ve sadece bir oyuncu kazanabiliyor. Güç peletleri sadece hayaletleri değil aynı zamanda diğer Pac-Men’leri de yememizi sağlar, bu yüzden rakiplerimizin etrafında uyanık olmalıyız. Bir battle royale’e yakışır şekilde, hayatta kalan son oyuncu kazanır.


Labirentleri kaplayan tek tehdit hayaletler ve diğer Pac-Men’ler değil. Etrafa saçılmış ve bizi hayaletlere karşı savunmasız bırakan sahte güçlendiriciler var ve labirentlerin kendileri zamanla soluyor; bir sahnenin solduğunu gördüğümüzde, bizi de beraberinde götürmemesi için olabildiğince hızlı koşmamız gerekiyor.


İlerledikçe, PAc-Man’imizi kişiselleştirmemizi sağlayan kozmetik eşyaların kilidini açıyoruz.


Pac-Man Mega Tunnel Battle: Chomp Champs sadece çok oyunculu bir oyundur; tek oyunculu içeriğin tek parçası öğreticidir. Eliminasyon modunda ücretsiz olarak oyuncu alabiliyoruz ve Dereceli modda benzer seviyedeki oyuncularla savaşıyoruz. Ayrıca seyirci olabilir, sadece diğer oyuncuları izlemekle kalmaz, aynı zamanda hangi güçlendirmelerin görünmesi gerektiğine de oy verebiliriz.


Pac-Man Mega Tunnel Battle: Chomp Champs orijinal oyunu anımsatan renkli ve sade görsellere sahiptir. Dinamik chiptune müziği de büyük ölçüde orijinal Pac-Man’den esinlenmiştir.Pac-Man Mega Tunnel Battle: Chomp Champs Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Pac-Man Mega Tünel Savaşı: Chomp Champs Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt