Paper Trail Torrent | Oyun Point

Paper Trail Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,545
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Kağıt İzi Torrent Oyun


Paper Trail Torrent torrent oyun


Kağıt İzi Torrent İndirPaper Trail, oyun sırasında manipüle ettiğimiz çift taraflı kağıtlardan oluşturulan sıra dışı dünyasıyla ayırt edilen, macera oyunu unsurlarına sahip bir bulmaca oyunudur. Londra merkezli küçük bir bağımsız stüdyo olan Newfangled Games tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır.

Rolünü üstlendiğimiz Paige, üniversiteye gitmek ve eğitimine devam etmek için ilk kez evinin bulunduğu mahalleden ayrılan bir birinci sınıf öğrencisidir. Yolculuğu sırasında birçok yeni doğal yer ve ilgili gizemleri keşfediyor ve farklı insanlar, onların hikayeleri ve bilgelikleri hakkında bilgi ediniyor. Gizli becerilerini kullanarak ve genişletmesi gereken iki tarafını birleştirerek dünyayı dolaşıyor.

Birbirine bağlı çift taraflı kağıtlardan oluşan 2D bir dünyada hareket ediyoruz. Kahramanımızın sıra dışı yeteneklerini kullanarak, ileriye doğru bir yol oluşturmak için onları bir şekilde (sekiz taraftan) katlamalıyız. Bunu yapmak için yolları uygun şekilde birleştiriyor, hareketli parçalarını hareket ettiriyor ve döndürüyor, desenleri yeniden oluşturuyor, basınç alanlarını ve hareketli nesneleri kullanıyoruz. Bu genellikle çok adımlı hareketler ve başlangıç noktasına geri dönme becerisi gerektirir.


En hırslılar için, haritaların bazı köşelerinde gizlenmiş yıldızlar vardır ve bunların toplanması ek düşünme gerektirir.Paper Trail Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Kağıt İzi Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt