Plushie from the Sky Torrent | Oyun Point

Plushie from the Sky Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,397
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Gökyüzünden Peluş Torrent Oyun


Plushie from the Sky Torrent torrent oyun


Gökyüzünden Peluş Torrent İndirPlushie from the Sky, hoş estetiğine rağmen soulslike türüne ait bir aksiyon-RPG’dir. Oyun bağımsız bir stüdyo olan Fishwind tarafından geliştirilmiştir.

Plushie from the Sky’da aksiyonu üçüncü şahıs görünümünden (TPP) izliyoruz. Oyun ilerledikçe, gökyüzünden düşen ve eve dönüş yolunu bulmak için dünyayı dolaşan bir melek rolünü oynuyoruz. Macera, kahramanı pitoresk vadilerden ve yoğun ormanlardan, kasvetli zindanlara ve doğrudan cehennemden ateşle yıkanmış yerlere kadar çeşitli yerlere götürür.


Yol boyunca kız sayısız rakiple karşılaşır. Her zamanki canavarlara ek olarak, standart düşmanlardan daha güçlü olan ve genellikle boyut olarak onları önemli ölçüde aşan patronlarla yüzleşmek zorunda kalacak.


Dinamik çatışmalar sırasında, kahramanımız sürekli hareket halinde olmalı, düşman saldırılarını engellemenin ve savuşturmanın yanı sıra kaçışlar yapmalıdır. Ayrıca savaş alanındaki dayanıklılık çubuğuna dikkat etmek ve zayıflıklarını ve savunma hareketlerini keşfetmek için rakipleri dikkatlice gözlemlemek gerekir.


Kahramanın ana silahı, rakiplerine vurduğu doldurulmuş bir hayvandır. Ayrıca, uzun menzilli saldırılar gerçekleştirebilir. Geçtikçe, ana özelliklerini geliştirerek kahramanı geliştiriyoruz. Yakın dövüş ve menzilli saldırılarının gücü ve hızı zamanla artabilir. Aynı şey hareket hızı ve dayanıklılık kazanma oranı için de geçerli.

Plushie from the Sky’ın grafik tasarımı çizgi film tarzındadır.Plushie from the Sky Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Gökyüzünden Peluş Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt