Prison Architect 2 Torrent | Oyun Point

Prison Architect 2 Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,508
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Prison Architect 2 Torrent Oyun


Prison Architect 2 Torrent torrent oyun


Prison Architect 2 Torrent İndirPrison Architect 2, 2015 yılında piyasaya sürülen hapishane temalı ekonomik stratejiler serisinin ikinci bölümüdür. Introversion Software tarafından geliştirilen ilk oyunun aksine, devam oyunu Double Eleven tarafından geliştirilmiştir. Geliştirme bir kez daha Paradox Interactive tarafından gerçekleştirilmiştir.


İlk Prison Architect için Psych Ward, Island Bound ve Going Green eklentilerini yaratarak deneyim kazandılar. Ayrıca Rust ve Red Dead Redemption (PS4 ve Nintendo Switch’te) gibi konsol portları üzerinde de çalıştılar.


Prison Architect 2’de bir kez daha bir hapishaneyi yönetmemiz gerekecek. Oyun, selefinin mekaniklerini geliştiriyor. Yavaş yavaş bir mega hapishaneye dönüşmesi gereken küçük bir kurumdan sorumlu olarak başlıyoruz.


Hapishanedeki yaşam kurallarını belirlemeli ve mahkumlar için bir program yapmalıyız. Yeni odalar ve binalar ekleyerek, amaçlarını, görünümlerini ve ekipmanlarını tanımlayarak cezaevini genişletmekte özgürüz. Aynı zamanda, her zaman bütçe ile sınırlıyız, bu nedenle seçimler yaparken ekonomiyi aklımızda tutmamız gerekiyor.


Mahkumların yapay zekası Prison Architect 2’de önemli ölçüde geliştirildi – mahkumların hedefleri, arzuları, ihtiyaçları var ve birbirleriyle ilişki kurabiliyorlar. Onları ihmal ederseniz, onları yeniden eğitmek yerine sadece hapse atmayı önemserseniz, durum hızla kontrolden çıkabilir.


Hoşnutsuz mahkumlar kaçmaya veya isyan etmeye çalışabilir, bu da itibarımıza ve mali durumumuza büyük zarar verir.


Prison Architect 2, kariyer modu etrafında şekillenen tek oyunculu bir oyundur. Oyuncu küçük bir kurumun müdürlüğünden bütün bir hapishaneler ağını yöneten zengin bir adama dönüşmek zorunda kalacak.


Prison Architect 2’nin en büyük yeniliği 3D grafikleridir. Oyun, özellikle karakter modelleri, biraz karikatürize bir sanat tarzı kullanıyor.Prison Architect 2 Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Prison Architect 2 Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt