Pro Cycling Manager 2024 Torrent | Oyun Point

Pro Cycling Manager 2024 Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,392
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Pro Cycling Manager 2024 Torrent Oyun


Pro Cycling Manager 2024 Torrent torrent oyun


Pro Cycling Manager 2024 Torrent İndirPro Cycling Manager 2024, bisiklet sporuna adanmış bir spor yönetimi oyunudur. Oyun, portföyünde Tour de France adlı bir kardeş serisi de bulunan Fransız ekip Cyanide Studio tarafından başlatılan ve geliştirilen bir döngüdür.

Pro Cycling Manager 2024’te bir bisiklet takımı yöneticisi rolünde oynuyoruz. Resmi lisanslar sayesinde oyunda gerçek bisikletçiler, takımlar, sponsor şirketler ve başta Tour de France yarışı (2024 sezonu) olmak üzere yarışmalar yer alıyor.


Oyun, kendi takımımızı oluşturmamıza veya mevcut takımlardan birini seçmemize ve ardından kariyerimize başlamamıza izin veriyor. Oyun ilerledikçe, bisikletçilerimiz için antrenman planları yapmaktan ve yarışacakları müsabakaları belirlemekten, her yarış için taktik belirlemekten, sporcular için yeni ekipman satın almaktan ve personel işe almaktan sorumluyuz.


Tüm bunlar için para gerekiyor ve bu paranın ana kaynağı da sponsorlar. Oyunun bu yönü serinin önceki bölümlerine kıyasla büyük ölçüde genişletildi. Bir sözleşme imzalamadan önce, süresinden başlayarak şart ve koşullarını ve bireysel sponsorların beklentilerini öğrenmeye değer. Sezonluk ve uzun vadeli hedeflerimize ulaşarak yavaş yavaş daha büyük sponsorların güvenini kazanıyoruz.


Yarışların kendi hedefleri de çeşitlilik gösteriyor. Bir sponsor sadece yarışlar sırasında reklam vermek isteyebilir, bir diğeri takımımızın kazanmasını isteyebilir (bireysel etaplar ya da tüm yarışlar), bir diğeri ise takımımızın yapısını etkilemek isteyebilir, örneğin sadece kendi ülkemizin temsilcilerini işe almamızı talep edebilir. Daha küçük sponsorların genellikle daha basit gereksinimleri vardır ve ne kadar büyük ortaklar seçersek, yerine getirmeleri gereken görevler de o kadar karmaşık olur.

Pro Cycling Manager 2024, internet üzerinden hem tek oyunculu hem de çok oyunculu olarak oynamanıza olanak tanır. Tüm bir bisiklet takımını yönetebilmenin yanı sıra, oyunda tek bir oyuncunun kariyerine odaklandığımız bir Pro Cyclist modu da bulunuyor.Pro Cycling Manager 2024 Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Pro Cycling Manager 2024 Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt