Reus 2 Torrent | Oyun Point

Reus 2 Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,537
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Reus 2 Torrent Oyun


Reus 2 Torrent torrent oyun


Reus 2 Torrent İndirReus 2, bir uygarlığa liderlik eden bir tanrı olarak oynadığımız 2013 yapımı strateji simülatörü oyununun devamı niteliğindedir. Önceki oyunla aynı stüdyo tarafından geliştirilmiştir ve formülü kökten değiştirmek yerine genişletmiştir.

Oyunun böyle bir hikayesi yoktur. Bunun yerine, doğa ve uygarlıkla ilgilenen devlerin kısa açıklamalarını ve gözlemlediğimiz insanlığın eylemlerini içeriyor. Bu, oyuncunun kendi dünyasının ve sakinlerinin tarihini kendi başına şekillendirmesine olanak tanır ve sonuçları beğenmezlerse her zaman baştan başlayabilirler.

Oynanış iki perspektif kullanıyor: yandan, bize gezegenin bir kesitini gösteriyor ve belirli bölgelere yaklaşırken yukarıdan. Flora ve faunası koşullara bağlı olarak farklı şekilde evrimleşen, geçmemiz gereken birçok gezegen var. Amacımız her türü katı bir şekilde kontrol etmek değil, onlara bağımsız olarak gelişmeleri için kaynak, alan ve fırsat vermek. Bizim sayemizde, bizden aldıkları hediyeleri kullanarak kendi başlarına işlev görmeye başlayacaklar – insanlık söz konusu olduğunda bu aynı zamanda teknolojik ve kültürel ilerleme anlamına da geliyor. Değişim her zaman aniden ve beklenmedik bir şekilde gelebilir ve onu etkilemek bize bağlıdır. İstersek, bazı durumlarda uygarlığı bile yok edebiliriz, örneğin nükleer silahlarla.


Elimizin altında doğanın koruyucuları olarak hizmet veren birçok dev var. Yetenekleri belirli biyomlara bağlıdır ve doğa ne kadar gelişirse, elimizde o kadar fazla kombinasyon olacaktır. Birden fazla çözümle, Reus 2’nin her oynanışı benzersiz olacak ve türlerin ve gezegenlerin farklı şekillerde oluşmasına izin verecek. İnsanlar yıldızlara ulaştığında, kendimizi ve planlarımızı onlara açıklamak isteyip istemediğimize karar vermemiz gerekecek.

Görseller için düşük poligonlu 2D sanat stili kullanılmış. Oyun, sistem gereksinimlerini düşük tutarken çekici görünüyor.Reus 2 Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Reus 2 Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt