Ripout Torrent | Oyun Point

Ripout Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,537
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Ripout Torrent Oyun


Ripout Torrent torrent oyun


Ripout Torrent İndirRipout, korku unsurları içeren bir hayatta kalma nişancı oyunudur. Pet Project Games stüdyosu tarafından geliştirilmiş ve shooter türüne yaptığı katkılarla bilinen 3D Realms tarafından yayınlanmıştır.


Ripout bize, insanlığın uzay istilacılarına karşı savunmak için yarattığı biyolojik silahların geliştiricilerine karşı döndüğü nispeten çok uzak olmayan bir geleceğin distopik bir vizyonunu sunuyor. Hayatta kalanlar Dünya’yı terk etmiş ve son güvenli yerleri olan efsanevi Sığınak’ı aramak için yıldızların arasına doğru yola çıkmışlardır. Ancak, onlarla birlikte, kaçmaya çalıştıkları ölümcül bir tehdit de yollarına çıktı…


Oyunda, 2084 yılında kriyojenik uykuları sona eren son Dünya askerlerinden biri olarak oynuyorsunuz. Kahramanımız, hayatta kalan diğer bir avuç insanla birlikte, insanlığın son kalesini aramak için mutasyona uğramış yaratıklarla dolu gemi enkazlarında yolculuk ediyor.


Ripout’ta aksiyonu birinci şahıs bakış açısıyla (FPP) izliyoruz. Oyun, uzay gemilerinin enkazını keşfettiğimiz ve düşman ordularıyla savaştığımız görevlere bölünmüştür. Konumlar prosedürel olarak üretilir, bu da görevlerin kendileri nispeten kısa olmasına rağmen (10-20 dakika sürer), her seferinde biraz farklı bir deneyim sağladıkları anlamına gelir.


Düşmanları yok ederken sık sık acele etmeniz gerekecek çünkü daha küçük mutantlara katılmak veya başka bir yerde bulunan teknolojiyi kullanmak da dahil olmak üzere kendilerini yerinde geliştirebilirler. Yolumuza çıkacak yaratıklar arasında hem sıradan düşmanlar hem de çok daha güçlü patronlar bulacağız. Bu tür düşmanlarla nasıl savaşılır? Kendini bilen bir silah olan Pet Gun’ı kullanabiliriz. İhtiyaçlarımıza bağlı olarak, bir tüfek, bir alev makinesi, bir tabanca ve biraz daha karmaşık öldürme araçları şeklini alabilir. Oyun ayrıca karakterimizin uzmanlığını seçmemize de izin veriyor.


Ripout tek başımıza oynamamıza izin veriyor, ancak çevrimiçi kooperatif modunda kanatlarını açıyor. Zorluk seviyesi sürekli olarak oyuncu sayısına adapte oluyor.


Ripout’un grafikleri kasvetli bir tarzda yapılmış. Gemilerin güvertelerini kaplayan kumaş, tek tek düşmanlar ve silah tasarımı, 2006 yılında piyasaya sürülen Prey serisinin ilk oyununu çağrıştırıyor.Ripout Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Ripout Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt