RKGK / Rakugaki Torrent | Oyun Point

RKGK / Rakugaki Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,392
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


RKGK / Rakugaki Torrent Oyun


RKGK / Rakugaki Torrent torrent oyun


RKGK / Rakugaki Torrent İndirRKGK / Rakugaki, arcade odaklı bir aksiyon-macera oyunudur. Oyun, marjinal azınlıklardan yaratıcılara yönelik bir program olan Yetersiz Temsil Edilen Kurucular Programı kapsamında Riot Games’ten destek alan bağımsız Meksikalı stüdyo Wabisabi Games tarafından geliştirilmiştir. Yaratıcılar 1990’ların sonlarındaki platform oyunlarından ve Japon pop kültüründen ilham aldılar.


Oyunun adında kullanılan “rakugaki” kelimesi de (“çizim” veya “eskiz” olarak çevrilmiştir) Japonya’dan gelmektedir. Başlangıçta polis bu kelimeyi grafiti yaratıcılarına atıfta bulunmak için olumsuz bir şekilde kullanmış, ancak zamanla sanatçıların kendileri tarafından benimsenmiştir.

Oyun, bir zamanlar hayat ve renk fışkıran bir metropol olan fütüristik Cap City’de geçiyor. Ancak, uğursuz Bay Buff tarafından yönetilen B Corp propagandasının etkisi altında, şehrin sokakları griye dönüştü ve sakinleri tüm bireysellik belirtilerini kaybetti. Oyunun kahramanı, graffiti ve pozitif enerjinin gücüyle şehri özgürleştirmeyi planlayarak örgüte savaş ilan eden sanatçı Vala’dır.

RKGK / Rakugaki, oynanışı platform oyunlarından bilinen mekaniklerden esinlenen üçüncü şahıs görünümlü bir oyundur. Vala rolünde, distopik bir şehirde seyahat ediyor ve yavaş yavaş renklerini geri kazanıyoruz. Ana hedefimiz, üzerlerine grafiti püskürterek kurumsal propaganda yaymak için kullanılan ekranlardan kurtulmaktır.


Başkahraman RKGK / Rakugaki, çeşitli hareket paletlerini kullanarak mekânlarda dolaşıyor. Vala çift zıplama ve süzülme yapabiliyor, duvarlarda koşabiliyor ve eşlik eden bir bot yardımıyla süzülebiliyor. Kahramanın bazı hareketleri, hızlı hareket etmek ve düşmanlara saldırmak için kullanılan boya sörfü de dahil olmak üzere sanatsal yeteneklerinin kullanımına dayanmaktadır. RKGK / Rakugaki’de, standart düşmanlara ek olarak, yenmek için uygun taktikleri kullanmanın gerekli olduğu patronlar da vardır.


Oyun sırasında Vala için yeni kıyafetler satın almanın yanı sıra barınağımızı değiştirmek ve daha fazla grafiti çiziminin kilidini açmak için kullandığımız para birimini topluyoruz.RKGK / Rakugaki Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


RKGK / Rakugaki Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt