Robobeat Torrent | Oyun Point

Robobeat Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,392
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Robobeat Torrent Oyun


Robobeat Torrent torrent oyun


Robobeat Torrent İndirRobobeat, bilim kurgu atmosferinde geçen bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun, incelikli bir film müziğinin ritminde savaşlara odaklanan dinamik bir oynanışla karakterize edilir. Yapım, bağımsız yaratıcı Simon Fredholm tarafından yazılmıştır.

Yapımda ünlü bir ödül avcısı olan Ace’in kontrolünü ele alıyoruz. Kahramanımızla birlikte, aynı zamanda son derece eksantrik bir şovmen olan asi robot Frazzer’ı hedef alıyoruz. Onunla yüzleşmeden önce, malikanesinde bizim için hazırladığı tehlikeli testleri geçmemiz gerekecek.

Robobeat, hızlı tempolu savaşlara, düşmanların muhteşem bir şekilde yok edilmesine ve oyuna sürekli eşlik eden tekno müziğe uyum sağlamaya vurgu yapan bir aksiyon oyunudur. Oyun sürekli hareket etmemizi ve müziğin ritmiyle mükemmel bir şekilde senkronize olan eylemler gerçekleştirmemizi gerektiriyor ve bunun karşılığında puan kazanıyoruz. Simon Fredholm’un çalışmasında, rakiplerin saldırılarından kaçınmak veya bir karşılaşmada daha avantajlı bir pozisyon almak için muhteşem teknikler kullanıyoruz. Bunlar arasında duvar koşusu, su altı atlayışları, kayma ve kanca yakalama manevraları yer alıyor.


Oyun sırasında balta, kılıç, tabanca, av tüfeği, arbalet veya makineli tüfek gibi çeşitli silahlar kullanıyoruz. Ace iki elini de kullanabiliyor, yani iki farklı silahı kolayca tutabiliyor. Zamanla, düşmanları dondurabileceğimiz veya onlara ateş bombalarıyla saldırabileceğimiz yükseltmelere erişim kazanıyoruz. Ayrıca yeniden yükleme gerektiren güçlü atışlara, delici mermilere veya hasar çarpanlarına da erişebiliyoruz.


Robobeat’te prosedürel olarak oluşturulmuş, teknik renklerle yapılmış ve film müziğiyle uyumlu mekanlarda savaşıyoruz. Arenalarda büyük rakip gruplarının (kılıç ve kalkanla donanmış şövalyeler veya havaya yükselen droidler dahil) yanı sıra özel saldırıları olan patronlarla karşılaşıyoruz.

Robobeat’te ilerledikçe yeni silahların yanı sıra yeni müzik besteleri de keşfediyoruz. Onların eşliğinde, Frazzer tarafından hazırlanan zorlukları tamamlamak için favori eşyalarımızı fırlatabiliriz. Ek olarak, kendi şarkılarımızı (.wav, .mp3 ve .ogg formatlarında) ekleyebiliriz ve oyun otomatik olarak ritmi bunlara uyduracaktır.Robobeat Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Robobeat Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt