Senua’s Saga: Hellblade II Torrent | Oyun Point

Senua’s Saga: Hellblade II Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,508
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Senua’s Saga: Hellblade II Torrent Oyun


Senua's Saga: Hellblade II Torrent torrent oyun


Senua’s Saga: Hellblade II Torrent İndirSenua’s Saga: Hellblade II, 2017 yapımı bir aksiyon-macera oyunu olan Hellblade: Senua’s Sacrifice’ın devamı niteliğindedir. Oyun, portföyünde Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West ve DMC: Devil May Cry da bulunan orijinal oyunun yaratıcıları Ninja Theory Studios tarafından geliştirilmiştir.


Senua’s Saga: Hellblade II, ilk bölümdeki olaylardan sonra geçiyor. Oyunun ana karakteri bir kez daha psikozdan muzdarip bir kadın Kelt savaşçısı olan Senua’dır. Başkahraman kendini 10. yüzyıl İzlanda’sında bulur ve burada hem çevresinde hem de zihninde gizlenen zulüm ve karanlıkla yüzleşmek zorunda kalır.


Senua’s Saga: Hellblade II’de aksiyonu üçüncü şahıs görünümünde (TPP) takip ediyoruz. Macera bizi İzlanda’daki gerçek mekanlara dayanan çeşitli yerlere götürüyor. Bu mekanlardan geçerken hikayede ilerliyor, farklı karakterlerle tanışıyor ve düşmanlarla yüzleşiyoruz. Senua zaman zaman çevreyle ilgili bulmacaları da çözmek zorunda kalıyor.


Savaş bölümlerinde sadece el becerisi ve refleks değil, aynı zamanda içgörü de göstermemiz gerekiyor. Düşmanı yenmek için savunmasındaki zayıflıkları ve boşlukları keşfetmemiz ve sonra bunları ona karşı kullanmamız gerekiyor. Düşmanlar arasında hem sıradan rakiplerle hem de patron olarak hareket eden çok daha güçlü düşmanlarla karşılaşacağız.


Senua’s Saga: Hellblade II, Unreal Engine 5 tarafından desteklenmektedir. Oyun, Heilung müzik grubundan atmosferik bir soundtrack içeriyor. Ses katmanının önemli bir parçası da Senua’nın duyduğu çeşitli halüsinasyonlardır ve binaural ses teknolojisi kullanılarak kaydedilmiştir.Senua's Saga: Hellblade II Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Senua’s Saga: Hellblade II Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt