Shin Megami Tensei V: Vengeance Torrent | Oyun Point

Shin Megami Tensei V: Vengeance Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,392
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Shin Megami Tensei V: İntikam Torrent Oyun


Shin Megami Tensei V: Vengeance Torrent torrent oyun


Shin Megami Tensei V: Vengeance Torrent İndirShin Megami Tensei V: Vengeance, Kasım 2021’de Nintendo Switch konsolunda piyasaya sürülen Shin Megami Tensei V’in içerik eklenmiş bir sürümüdür. JRPG türünü temsil eden oyun, serinin geliştirilmesini denetleyen şirket olan Atlus tarafından geliştirildi.


Shin Megami Tensei V: Vengeance iki hikaye çizgisi sunuyor. Bunlardan ilki, Yaratılış Kanonu olarak adlandırılan, bir kaza sonucu bilincini kaybeden ve Daat’ın gizemli kıyamet sonrası dünyasında uyanan kahramanın rolünü üstlenmemizi sağlar. Orada hayatta kalma şansı ona beklenmedik bir müttefikle bağlantı kurmasını sağlar ve onunla birlikte ne insan ne de iblis olan Nahobino adında yeni, güçlü bir yaratık yaratır. Böylece kahraman kendisini aydınlık ve karanlık güçler arasındaki bir çatışmanın merkezinde bulur ve tüm dünyanın kaderi geçiş sırasında vereceği kararlara bağlı olacaktır.


Özellikle bu baskı için geliştirilen İntikam Kanonu, başlangıçta Yaratılış Kanonu’nun belirlediği yolu izliyor, ancak hikayenin yaklaşık yarısında ondan keskin bir şekilde ayrılıyor ve farklı bir sona yol açıyor. Macera boyunca yepyeni karakterlerle tanışıyor ve dört dişi şeytandan oluşan bir grup olan gizemli Kadishtu ile karşılaşıyoruz.


Shin Megami Tensei V: Vengeance’da aksiyonu üçüncü şahıs bakış açısından (TPP) izliyoruz. Oyun boyunca çeşitli mekanlarda hareket eder, çeşitli karakterlerle tanışır, konuşmalar yapar, hikayenin gidişatını etkileyen seçimler yapar ve hikayeyi destekleyen görevleri ve yan görevleri tamamlarız.


İlerledikçe, çeşitli iblisler bize katılabilir. Bu yaratıklardan hangilerinin bizi desteklemeye karar vereceği, kısmen verdiğimiz kararların yanı sıra onlara ödeme yapıp yapamayacağımıza veya belirli bir eşya verip veremeyeceğimize bağlıdır. Giderek daha güçlü iblisler edinmenin yanı sıra, oyun onları birbirleriyle birleştirmemize ve böylece giderek daha güçlü ekipler oluşturmamıza olanak tanıyor.


Yol boyunca, sık sık sıra tabanlı savaşlara girdiğimiz düşmanlarla yüzleşmek zorunda kalıyoruz. Sıradan rakiplere ek olarak, güçlü patronlar yolumuza çıkıyor, onları yenmek zayıflıkları belirlemeyi, doğru takım kompozisyonunu seçmeyi ve etkili taktikler kullanmayı gerektiriyor. Bir dövüş sırasında Magatsushi barını dolduruyoruz, doldurduktan sonra güçlü savaş becerilerine erişiyoruz.


Rakiplerle çatışmalar çok çaba gerektiriyor, ancak oyun çeşitli zorluk seviyeleri arasından seçim yapmanıza izin veriyor; hem zorlukların hayranları hem de öncelikle hikayeye odaklanmak isteyenler kendileri için bir şeyler bulacaklar.Shin Megami Tensei V: Vengeance Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Shin Megami Tensei V: Vengeance Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt