Skald: Against the Black Priory Torrent | Oyun Point

Skald: Against the Black Priory Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,508
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Skald: Kara Tarikat Torrent Oyununa Karşı


Skald: Against the Black Priory Torrent torrent oyun


Skald: Kara Tarikata Karşı Torrent İndirSkald: Against the Black Priory, H.P. Lovecraft’ın eserlerinden ve 8-bit döneminin eski okul ürünlerinden esinlenen bir rol yapma oyunudur. Oyun, Norveçli bağımsız bir şirket olan High North Studios tarafından geliştirilmiştir.

Skald: Against the Black Priory bizi fantezi evrenine götürüyor. Başlıktaki Kara Tarikat’ın gizemini çözmeyi planlayan bir ekibe liderlik eden bir karakter olarak oynuyoruz. Sonuç olarak, orada gizlenen bu dünyaya ait olmayan tehditlerle yüzleşmek zorunda kalacağız.

Skald: Against the Black Priory oyununda aksiyonu kuş bakışı izliyoruz. Oyunun başında bir karakter yaratıyoruz, sınıfını, istatistiklerini ve biyografisini ve çok daha fazlasını tanımlıyoruz. En başından itibaren yalnız seyahat etmeye mahkum olmadığımızı hatırlamakta fayda var, çünkü yetenekleri, tercih edilen silahları, kişilikleri ve hedefleri farklı olan diğer kahramanlar bize katılabilir. İlerledikçe ekibimizi geliştiriyor, daha iyi ekipmanlar ediniyor ve yiyecek ve iksirler de dahil olmak üzere faydalı eşyalar elde ediyoruz.


Freymark ve Dış Adalar’ın vahşi doğasında seyahat ederek ve altlarındaki zindanlara inerek bu toprakların sakinleriyle tanışıyor, görevleri tamamlıyor ve düşmanlarla karşılaşıyoruz. Savaşlar sıra tabanlıdır ve bunlar sırasında başarının anahtarı kahramanlarımızın becerilerini ve güçlerini doğru kullanmalarıdır. Mesleklerine bağlı olarak, düşmanlara yakın dövüşte veya uzaktan saldırabilir ve çeşitli büyüler kullanabilirler.


Ayrıca, iki gösterge tarafından yansıtılan karakterlerimizin fiziksel durumuna da dikkat etmeliyiz. Sağlık puanları iksirler veya büyüler yardımıyla kolayca doldurulabilirse, yara puanlarının kaybı, iyileşmek için dinlenmeyi gerektiren kalıcı yaralanmalara yol açar. Dinlenme, bir handa konaklama satın alarak veya güvenli bir yerde kamp yaparak düzenlenebilir.


Birçok durumda başarımız zar atarak belirlenir. Bu durum hem diyaloglar (bu diyaloglar sırasında genellikle hikâyenin gidişatını ve sonunu etkileyecek kararlar vermek zorunda kalırız) hem de savaşlar için geçerlidir. Sözde beceri kontrollerinden biri başarısız olursa, hoş olmayan sonuçlar bekleyebiliriz. Örneğin, kahramanların karşılaştığı dehşet ruhlarını etkilemediğinden, başarısız bir ahlak kontrolü panik atağa ve emirlerimize uymayı reddetmeye dönüşebilir.

Skald: Against the Black Priory’nin grafik tasarımı retro piksel sanat tarzında ve Commodore 64 platformunda yayınlanan oyunları anımsatan bir renk düzenine sahip. İsteğe bağlı bir CRT filtresi uygulanmış ve bu da 1980’lerden kalma bir oyunla etkileşime girme hissini artırıyor.Skald: Against the Black Priory Torrent torrent oyun indir


Oyun İndir


Skald: Kara Tarikata Karşı Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt