Sonar Shock Torrent | Oyun Point

Sonar Shock Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,508
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Sonar Şok Torrent Oyun


Sonar Shock Torrent torrent oyun


Sonar Shock Torrent İndirSonar Shock, korku atmosferine sahip sürükleyici bir simülasyon oyunudur. Oyun, hem 1990’ların kült zindan tarayıcılarından hem de Sovyetler Birliği’nin çöküşünden ilham alan bağımsız geliştirici Raphael Bossniak tarafından yaratıldı.

Sonar Shock bizi karanlık güçler tarafından ele geçirilen ve kabus gibi canavarların gemiyi mesken tuttuğu Sovyet teknik düşüncesinin zirvesi olan S1-Utopia denizaltısına götürüyor. Oyun sırasında geminin mürettebatından biri olarak oynuyorsunuz ve onun derisine bürünerek hayatta kalmak için savaşmalı, “Ütopya” üzerindeki doğaüstü salgına neyin sebep olduğunu bulmaya çalışmalısınız.

Sonar Shock’ta aksiyon birinci şahıs görünümünde (FPP) gerçekleşir. Geminin güvertesi, serbestçe hareket edebileceğimiz, üzerlerinde konuşlanmış insanları tanıyabileceğimiz ve onlarla sohbet edebileceğimiz, onlarla ticaret yapabileceğimiz ve onlar için çeşitli görevleri yerine getirebileceğimiz dört kattan oluşuyor.


Olay örgüsünü ilerleten görevlere ek olarak, çeşitli yan görevler de bizi bekliyor. Bunların arasında – bize eşlik eden suç soruşturmaları… Sherlock Holmes’un kendisi. İkincisinin varlığı ve diğer şeylerin yanı sıra, buradaki ekibin çoğunun az ya da çok kabadayı olduğu gerçeği, oyunun kendisini tamamen ciddiye almadığını gösteriyor. Buna ek olarak, zaman zaman mantıksal ve çevresel bulmacaları çözmemiz gerekiyor, bu da diğer şeylerin yanı sıra gizli odalara ulaşmamızı sağlıyor.


Yol boyunca sık sık silah almak zorundayız, çünkü S1-Utopia düşmanlarla dolup taşıyor. Yolumuzda çoğunlukla H.P. Lovecraft’ın eserlerinden ve Slav folklorundan esinlenen canavarlarla karşılaşıyoruz. Düşmanları zengin bir cephanelik kullanarak yok ediyoruz: standart ateşli silahların yanı sıra, alev makineleri ve zıpkınlar gibi daha sofistike silahlarımız da var.


Mühimmatın burada kıt bir mal olduğunu unutmayın, bu nedenle mümkün olduğunca düşmanlarla çatışmalardan kaçınmalısınız. Buna ek olarak, doğaüstü yaratıklarla temas, karakterimizin akıl sağlığını etkilemekten başka bir işe yaramaz ve tam bir sinir krizine neden olmamak için göz kulak olmanız gerekir.

Sonar Shock’un grafik tasarımı 1990’ların ikinci yarısından kalma retro bir tarza sahip.Sonar Shock Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Sonar Shock Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt