Sonic x Shadow Generations Torrent | Oyun Point

Sonic x Shadow Generations Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,508
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Sonic x Shadow Generations Torrent Oyun


Sonic x Shadow Generations Torrent torrent oyun


Sonic x Shadow Generations Torrent İndirSonic X Shadow Generations, 2011 yapımı platform oyunu Sonic Generations’ın yeniden düzenlenmiş ve genişletilmiş bir versiyonudur. Oyun Sonic Team stüdyosu tarafından geliştirildi ve piyasaya sürülmesi markayı denetleyen şirket olan SEGA tarafından gerçekleştirildi.


Sonic X Shadow Generations iki hikâye sunuyor. İlk hikaye hayranların orijinalinde tanışabileceği bir hikaye. Klasik Sonic, marka altındaki ilk oyunlardan biliniyor. Modern Sonic ise serinin yeni bölümlerinde ortaya çıktı. Eggman’ın (Dr Ivo Robotnik) uğursuz planlarını bir kez daha engellemek için güçlerini birleştirmek zorunda kalacaklar.


İkinci hikayenin kahramanı, Sonic’in en büyük rakibi Shadow’dur ve görevi düşmanı Black Doom ile yüzleşmektir. Black Doom’un dünyayı ele geçirmesini engellemek için Shadow’un zamanda geriye gitmesi, acı verici anılarla yüzleşmesi ve yeni yetenekler keşfetmesi, böylece tüm potansiyelini ortaya çıkarması gerekecektir.


Sonic X Shadow Generations, aksiyonun üçüncü şahıs bakış açısında (TPP) gerçekleştiği klasik yan kaydırma ve 3D platform oyunlarının bir karışımıdır. Oyun sırasında platformlarda zıplayarak, tuzaklardan ve engellerden kaçınarak ve düşmanlardan kurtularak inanılmaz hızlarda aşamalardan geçiyoruz. Yol boyunca hasar aldığımızda kaybettiğimiz altın halkaları topluyoruz.


Sonic X Shadow Generations, güncellenmiş grafikleri sayesinde orijinalinden farklı.Sonic x Shadow Generations Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Sonic x Shadow Generations Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt