Soulmask Torrent | Oyun Point

Soulmask Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,545
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Soulmask Torrent Oyun


Soulmask Torrent torrent oyun


Soulmask Torrent İndirSoulmask, CampFire Studio’nun bağımsız ekibi tarafından geliştirilen RPG ve strateji unsurları içeren bir sandbox oyunudur. Oyunda 60 kilometrekareden fazla bir dünya ve geniş bir kabile yaşamı bulunmaktadır. Oyun, Maya, İnka ve Aztek kültürleri başta olmak üzere eski uygarlıklardan esinlenen fantastik bir evrende geçiyor.

Oyunda, kendisine insanüstü yetenekler kazandıran gizemli bir maske alan bir karakter olarak oynuyoruz. O andan itibaren görevimiz, diğer eserlerin sırlarını aramak ve öğrenmek ve tehlikelerle dolu bir dünyada hayatta kalabilecek bir kabile oluşturmak haline geliyor.

Soulmask, üçüncü şahıs bakış açısına sahip bir hayatta kalma oyunudur. Oyunun ana odak noktası dünyayı keşfetmek, hayatta kalmak için savaşmak ve kendi kabilenizi geliştirmektir. Oyun boyunca, her biri farklı zorluklar, fauna ve flora ile karakterize edilen farklı bölgeleri (volkanların bağırsakları, ormanlar, çöller veya karla kaplı dağlar dahil) geçiyoruz.


Oyunun önemli bir yönü başlık maskeleridir – onların yardımıyla eski kahramanların görünümünü alabilir ve becerilerine sahip olabiliriz. Onlar sayesinde okçuluk becerilerimizi geliştirebilir, görünmez olabilir veya yenilmiş rakiplere hükmedebiliriz. Son yetenek, barbarları işe almamızı ve onları kabilenin üyeleri yapmamızı sağlar.


Soulmask’ta kahramanın rolü tüm topluluk tarafından oynanır – bu, kabile üyelerinizin kontrolünü ele geçirmenize ve onları farklı yönlerde geliştirmenize olanak tanır. Böylece, avlanma, gizli dövüş ve ağır silahlı savaşçılar konusunda uzmanlar elde ediyoruz. Vahşi hayvanlarla, düşman medeniyetlerle ve benzersiz özelliklere sahip patronlarla yüzleşmek zorunda kalacak olanlar onlardır. Deri giydirme, çiftçilik, kaynak toplama (odun, taş, mineral vb.) veya hayvancılık (binekler dahil) uzmanları da aynı derecede önemlidir.


Oyunda mevcut olan faaliyetlerin çoğu, kademeli olarak genişlettiğimiz köyümüzde gerçekleşir. Bu süre zarfında savunma duvarları inşa ediyor, tuzaklar kuruyor, uyumak ve çalışmak için yerler ve üretim zincirleri oluşturuyoruz. Bu şekilde kabilenin karargahını hem kendi kendine yeten hem de baskınlara eğilimli düşmanlar tarafından fethedilmesi zor bir yer haline getiriyoruz.

CampFire Studio’nun başyapıtı, aynı anda yetmiş kişinin oynayabileceği bir ağ oyunu için tasarlanmıştır. Kullanıcılar hem birbirleriyle işbirliği yapabilir hem de mallar için savaşabilir. Çok oyunculu oynanışa ek olarak, Soulmask ayrıca tek oyunculu bir moda da sahiptir.Soulmask Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Soulmask Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt