Tennis Manager 2024 Torrent | Oyun Point

Tennis Manager 2024 Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Tenis Menajeri 2024 Torrent Oyun

Tennis Manager 2024 Torrent torrent oyun

Tennis Manager 2024 Torrent İndir

Tennis Manager 2024: En Gerçekçi Tenis Yönetim Deneyimi

Tennis Manager 2024, tenis tutkunları için tasarlanmış en kapsamlı ve gerçekçi tenis yönetim oyunudur. Bu heyecan verici oyun, sizi bir tenis kulübünün yöneticisi olarak deneyimlemeye davet ediyor ve en iyi tenis oyuncularını keşfetmek, eğitmek ve yönetmek size kalıyor.

Gerçekçi Yönetim Deneyimi

Tennis Manager 2024, tenis dünyasının gerçekçi bir simülasyonunu sunar. Kendi takımınızı oluşturun, antrenman programlarını düzenleyin, maç taktiklerini belirleyin ve liglerde yükselmek için stratejiler geliştirin. Her kararınız, kulübünüzün başarısını etkiler.

Yetenek Avı ve Transfer Pazarı

Oyuncu keşfetmek ve yetenek avı yapmak için geniş bir transfer pazarına erişim sağlayın. Potansiyelli genç oyuncuları keşfedin, onları eğitin ve geliştirin ve dünya çapında ünlü birer tenis yıldızı haline getirin. Transfer stratejileriniz, kulübünüzün geleceğini şekillendirir.

Gerçek Zamanlı Maç Simülasyonları

Tennis Manager 2024, gerçek zamanlı maç simülasyonlarıyla oyun deneyimini en üst seviyeye taşır. Takımınızın maçlarını izleyin, oyuncularınızın performansını analiz edin ve anlık taktik değişiklikleri yaparak zaferi elde etmek için savaşın.

Strateji ve Rekabet

Tennis Manager 2024, strateji ve rekabetin mükemmel bir kombinasyonunu sunar. Rakip kulüplerle karşılaşın, liglerde ve turnuvalarda zirveye ulaşmak için mücadele edin ve online modda diğer oyuncularla rekabet edin.

Tennis Manager 2024, tenis dünyasının tam kalbinde bir yönetici olma fırsatı sunar. Şimdi kulübünüzü zirveye taşımak için hazır mısınız?

Tennis Manager 2024 Torrent torrent oyun indir

Oyunu İndir

Tennis Manager 2024 Torrent Oyun İndir

Son düzenleme:
Üst Alt