Terminator: Survivors Torrent | Oyun Point

Terminator: Survivors Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,545
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Terminatör: Survivors Torrent Oyun


Terminator: Survivors Torrent torrent oyun


Terminator: Survivors Torrent İndirTerminator: Survivors, Terminator film serisi için yaratılan bilim kurgu evreninde geçen bir hayatta kalma oyunudur. Yapım Nacon tarafından yayınlanmış ve ekibi Nacon Studio Milan tarafından geliştirilmiştir.

Terminator: Survivors bizi 2009 yılının alternatif bir versiyonuna götürüyor. Bu yapımın aksiyonu, Skynet makinelerinin Dünya’nın kontrolünü ele geçirdiği sözde Kıyamet Günü’nden dört yıl sonra geçiyor. Hayatta kalmayı başaran insanlar hala kaçak yaşıyordu, ancak bazıları sonunda sığınaklarını terk etmeye ve yeni bir toplum yaratmaya karar verdi. Oyun boyunca, böyle bir hayatta kalan olarak hareket ediyoruz ve ana görevimiz hayatta kalmak için savaşmak.

Terminator: Survivors’da aksiyonu birinci şahıs bakış açısıyla (FPP) izliyoruz. Yapım bize açık bir dünya sunuyor. İçinde yürürken, yeni ekipmanlar inşa etmek ve sahip olduklarımızı geliştirmek ve üssümüz olan barınağı genişletmek için kullandığımız kaynakları topluyoruz.


Yol boyunca, geçmişteki olaylar hakkında daha fazla şey öğreniyor ve grubumuza dahil edebileceğimiz diğer hayatta kalanlarla tanışıyoruz. Sonuncusu filmlerden tanıdığımız birçok karakteri içeriyor.


Skynet’in Terminatör tarafından yönetilen uyanık makineleri sürekli olarak insan avında olduğu için sürekli tetikte olmalıyız. Düşmanlarımızla soğuk ve ateşli silahlar kullanarak yüzleşebilsek de, gerekirse saklanarak ve kaçarak hareket etmek genellikle daha iyidir.

Terminator: Survivors tek başınıza veya dört kişiye kadar çevrimiçi kooperatif modunda oynanabilir.Terminator: Survivors Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Terminator: Survivors Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt