The Political Machine 2024 Torrent | Oyun Point

The Political Machine 2024 Torrent

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Mesajlar
1,537
Katılım
20 May 2024
Tepkime puanı
0
Puanları
36


Siyaset Makinesi 2024 Torrent Oyun


The Political Machine 2024 Torrent torrent oyun


Siyaset Makinesi 2024 Torrent İndirThe Political Machine 2024, Amerika Birleşik Devletleri Başkanlığı makamı için yarışmanızı sağlayan bir strateji ve simülasyon oyunudur. Stardock tarafından geliştirilmiştir ve MSNBC, CNBC, FOX News ve Nightly Business Report’ta bahsedilen tanınmış bir serinin parçasıdır. Seri ayrıca 2004 ve 2016 başkanlık seçimlerinin sonuçlarını da doğru bir şekilde tahmin etmiştir.


The Political Machine 2024’ün her oyunu birkaç adaydan birinin seçilmesiyle başlıyor. Bunlar arasında Joe Biden, Donald Trump, Bernie Sanders ve Ron DeSantis yer alıyor. Her adayın farklı özellikleri (örneğin dayanıklılık, zeka, karizma, medyaya karşı tutum) ve kişisel görüşleri vardır. Oyuncu ayrıca, istatistiklerini ayarlayarak ve ideolojisini seçerek adayını sıfırdan yaratabilir. Bundan sonra, partimizi yaklaşan seçimler için bizi aday göstermeye ikna etmemiz gerekiyor. Ancak bundan sonra başkanlık için mücadele başlayabilir.


Etkili bir başkanlık kampanyası yürütmek kolay bir iş değildir. Belirli fikir ve projelere atama yapmamızı sağlayacak ideolojik puanları toplamak için siyasi etkinliklere katılmalı, röportajlar vermeli, reklamlar ve tanıtımlar hazırlamalı ve halkla ilişkiler uzmanları tutmalıyız. Ayrıca, hem bize hem de rakiplerimize karşı doğal afetler ve skandallar gibi en son olaylara sürekli tepki vermeliyiz. Belirli eyaletlerdeki seçmenlerin ruh hali de önemlidir – geliştiriciler, mevcut Amerikan siyasi manzarasını gerçekçi bir şekilde yansıtmaya çalışarak, sorunları ve demografik özellikleri açısından tek tek bölgeleri dikkatle incelediler.


İstersek adil oynamak zorunda değiliz. Siyasi eylem kartlarını kullanarak rakiplerimizin itibarını sarsmaya çalışabiliriz. Bunlar, anketlerdeki sıralamamıza yardımcı olmak veya rakiplerimize zarar vermek için kullanabileceğimiz özel eylemlerdir.


Tüm bunlar pahalıdır, bu nedenle kampanya bütçemizi sürekli göz önünde bulundurmamız gerekir. Paramız bittiğinde, ek fon alabiliriz, ancak dikkatli olmalıyız – kaynaklar tehlikeliyse ve seçmenler bunu öğrenirse, bize güvenmeyi bırakabilirler ve bu bize pahalıya mal olabilir.


Siyaset Makinesi 2024 renkli, karikatürize görseller içeriyor. Adaylar sevimli karikatürler olarak tasvir ediliyor. Oyunda zamanımızın çoğunu metin kutularına, grafiklere ve tablolara bakarak geçireceğiz.The Political Machine 2024 Torrent torrent oyun indir


Oyunu İndir


Siyaset Makinesi 2024 Torrent Oyun İndir
 
Üst Alt